Monaco – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Tottenham – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Sporting 1:0 (kon.)
Legia – Real Madrid 3:3 (kon.) | Kodaň – Leicester 0:0 (kon.) | Porto – Club Bruggy 1:0 (kon.)
Sevilla – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Juventus – Lyon 1:1 (kon.)
Juventus FC
1:1 (1:0)
Olympique Lyon
Středa 02.11.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turín • Liga mistrů • Skupina H

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:42:14)

Utkání končí zaslouženou remízou, když se většinu času hrál opravdu vyrovnaný fotbal. Juventusu patřily úvody poločasů, z čehož nakonec i vytěžil svůj jediný gól ve 13. minutě. Poté ale vždy přenechal aktivitu soupeři a Lyon se nakonec vytouženého vyrovnávacího gólu dočkal, když se po volném kopu prosadil hlavou Tolisso. Ze strany Juventusu se možná čekalo větší nasazení, více agresivity, což ale k vidění nebylo a na snaživého a urputně hrajícího soupeře to dnes prostě nestačilo.
    Lyon dnes vybojoval velmi cenný bod na hřišti favorizovaného Juventusu

90+5

90+4
    Zákroky brankáře Lyonu Lopese – 2.

90+4
    Zákroky brankáře Juventusu Buffona – 2.
    90+4. Lacazette mohl v posledních vteřinách zápasu rozhodnout o vítězství Lyonu!

90+4
    A nechybělo moc, aby Alexandre Lacazette rozhodl o vítězství hostů! Průnik po pravé straně zakončil střelou do boční sítě.

90+4
    Po hlavičce Mandžukiće musel Lopes zasahovat, nyní ale nemusí spěchat s rozehrávkou.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rachid Ghezzal (Olympique Lyon) za taktický faul na své polovině.

90+2
    Sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty, nyní se domácí musí bránit na své polovině.

90+1
    Žlutou kartu dostává Sergi Darder (Olympique Lyon).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Mario Mandžukić chtěl rychle s míčem na útočnou polovinu, ale ztroskotal na obránci Lyonu.

89
    Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Juventus FC).

88
    Z levé strany letí centr do vápna Lyonu, kde ale obránce odhlavičkovává.

87
    A domácí budou mít výhodu volného kopu, z levé strany, ale je to poměrně z dálky.

86
    Juventus se po rozehrávce ve středovém kruhu tlačí na polovinu soupeře.
    85. Corentin TOLISSO - 1:1

85
    Lyon právě vstřelil branku!
    Toto se povedlo! Lyon si za svou aktivitu zasloužil vyrovnávací gól, který po volném kopu Ghezzala dává hlavou CORENTIN TOLISSO.