Jirkov – Kadaň 2:5 (kon.) | Litoměřice – Most 2:3 (0:1 po s.s.)
HBC Kapitán Jirkov
2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
Panthers Kadaň
Neděle 13.11.2016, 14:00 • Areál Tomáše ze Štítného • 2. Liga - Čechy Sever

Zápas končí vítězstvím Kadaně 5:2. Zápas si kadaňští získali ve druhé třetině, kdy si zařídili dvoubrankový náskok. Jirkov sice zvládl odpovědět, ale nezvládl vyrovnat a Kadaň si ještě do konce druhé třetiny zvládla náskok vrátit. Ve třetí třetině bylo na obou stranách dost vyloučených, to vyplynulo z agresivní hry obou družstev. Konečný stav tedy 2:5 a střely celkem 28:28. (16:20:14)

43:26
    Jirkov má teď přesilovou hru 5 na 3.

43:20
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Filipovský – 2 min., podražení).

42:37
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstarik – 2 min., krosček).

41:22
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., nedovolené bránění).

38:42
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    Střela od modré čáry MIROSLAVA HORŇÁČKA prošla brankářovi pod rukou. Asistence: Haník.

37:49
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstarik – 2 min., vražení na hrazení).

37:04
    Kadaňský hráč Fusek dostal nepříjemný míček do brady. Odešel bez asistence na střídačku.

36:35
    Panters Kadaň právě vstřelili branku!
    Autor branky: ONDŘEJ TUMPACH. Asistence: Voltr, Toman.

35:36
    Před skončením trestu se podařilo VÁCLAVOVI PROCHÁZKOVI střelou znápřahu skórovat. Asistence: Filipovský, Balachonov

34:01
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Gubela – 2 min., nedovolené bránění).

33:36
    Rác hledal svého spoluhráče před brankou, ale obránce Jirkova vystihl přihrávku.

32:00
    Kadaň se usídlela v pásmu a zásobuje brankáře povedenými střely.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli hned čtyři góly a stav utkání je 1:3. Střely ve druhé třetině jsou 8:8. Kadani se podařilo dvakrát za sebou skórovat. Jirkovu se podařilo snížit, ale vzápětí si hned Kadaň zajistila dvoubrankové vedení.

30:00

29:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny. Vhazuje se na středovém kruhu.

Dnešní utkání sleduje 22 diváků.

26:51
    Obě družstva v plné počtu.

24:51
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., naražení zezadu + 10 minut osobní trest, naražení zezadu). Dvouminutový trest odpyká Josef Rybka.

24:27
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Armstarik – 2 min., sekání).

24:04
    Další branka pro Kadaň. Autor branky: JOSEF RÁC. Asistence: Fusek, Filipovský.

23:24
    Jirkov díky ONDŘEJI FIALOVI snižuje na 1:2. Asistence: Průcha.

21:55
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Toman – 2 min., držení protihráče).

20:49
    Kadani se podařilo skórovat v další lořesilové hře díky JIŘÍ VAVERKA. Asistence: Voltr, Armtarik.

20:26
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Kubovič – 2 min., hrubost).

18:05
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Gill – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (Voltr – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ Panthers Kadaň (tumpach V. – 2 min., sekání + Osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

17:15
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Bureš – 2 min., držení protihráče).

16:18
    Po vypršení trestu Jirkova se podařilo PETROVI ŠTEFANOVI vstřelit branku. Asistence: Rác, Tumpach O.

15:31
    Kadaň se usídlila v útočném pásmu, ale sama s z něho dostala.

15:01

Po první třetině ke změně skóre nedošlo, přestože Kadaň měla k dispozici dvě přesilové hry. Ve hře pět na pět neměl žádný tým navrh. Střely po první třetině 8:10.

15:00

14:17
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Wenzl – 2 min., držení protihráče).

14:17
    Po zásahu Havlíčka se u branky strhla šarvátka. K bitce zatím nedošlo.

13:26
    Kadaň zásobuje brankáře střely, ten je stále bezchybný.

11:06
    Daniel Kubovič prověřil střelou od modré čáry Balachonova, ale ten je zatím stoprocentní.

10:26

08:48
    Kadaň dobře kombinuje v pásmu, ale brankář zatím bezchybný.

08:26
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., hákování).

07:37
    Panteři si drží pásmo, ale nedaří se jim ohrozit brankáře Havlíčka.

06:41
    Kadaň se usídlila v pásmu, ale střelu vytečovali jirkovští ven z hřiště. Bude se vhazovat v pásmu.

05:52
    Zakázané uvolnění domácích.

03:55
    Josef Rybka hledal spoluhráče před brankou, ale našel pouze obránce Kadaně.

02:42
    Hra se přesouváz jedné strany na druhou. Ani jeden tým nemá zatím převahu.

00:01

HBC Kapitán Jirkov: Havlíček – Rybka, Fabian, Haník, Lizák, Topolančin, Průcha, Bardovcy, Wenzl, Gill, Gubela, Bureš, Hornáček, Fiala, Blecha, Pospíšil

HSÚ Panthers Kadaň: Balachonov – Armstark, Filipovský T., Procházka, Tumpach V., Voltr, Filipovský M., Bednařík, Fusek, Rác, Štefan, Toman, Tumpach O., Vaverka

Rozhodčí: Solčáni, Volf.

HSÚ Panters Kadaň
    Panteři z Kadaně jsou na 7. místě v tabulce 2.NHbL se dvěmi výhry. Poslední výhru zaznamenali proti Wolves Chomutov minulý víkend a nejspíše chtějí vyhrát i dnes. Nejproduktivnější hráč Kadaně Adam Fusek je na 10. místě produktivity celé 2.NHbL.

Jirkovští kapitáni od začátku sezóny vyhráli pouze jedno utkání proti Wolves Chomutov. Nejvyšší prohru utrpěli proti Lvu Litvínov v poměru 20:2.V tabulce zaostávají za svým soupeřem o dvě příčky a jsou na 9. místě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Patrik Ferbas

Branky a nahrávky: 24. Fiala (Průcha), 39. Hornáček (Haník) – 17. Štefan (Rác, Tumpach O.), 21. Vaverka (Voltr, Armstarik), 25. Rác (Fusek, Filipovský), 36. Procházka (Filipovský, Balachonov), 37. Tumpach O. (Voltr, Toman)

Rozhodčí: Solčáni, Volf