Martin – Banská Bystrica 0:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (po pr.) | Nové Zámky – Košice 1:2 (kon.)
Trenčín – Nitra 5:1 (kon.) | Zvolen – Žilina 5:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 20.11.2016, 17:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

58:48
    Na trestnej lavici už sedí Václav Čížek. On dostáva trest za hákovanie a je isté, že Košičania dohrajú tento zápas v presilovke.

45:17
    Opäť sa však vylučuje. Nebola asi chvíľa od začiatku tretej tretiny, v ktorej sa hralo v plných počtoch na oboch stranách. Martin Dudáš dostáva dve minúty za narazenie na mantinel.

43:10
    Je vylúčený ďalší hráč Košíc. Tomáš Klíma dostáva trest za hákovanie.

40:31
    Trest napokon dostal aj Kamil Brabenec, dve minúty za seknutie. Napriek tomu však majú Nové Zámky aj tak presilovku, zvláštny úkaz.

40:31
    Brabenec inkasoval nepríjemný úder hokejkou do tváre od Milého. Juraj Milý odchádza na trestnú lavicu na dve minúty.

31:14
    Presilovku budú hrať Košice. Martin Chovan dostáva dve minúty za hákovanie.

27:41
    Presilovka domáceho tímu však dlhá nebola a ani nebude. Václav Čížek dostáva dve minúty za krosček.

27:00
    V príležitosti sa ocitol domáci Bahenský, ale z pravého kruhu namieirl mimo. Následne sa vylučuje. Za podrazenie dostáva trest Tomáš Klíma. Presilovku budú hrať Nové Zámky.

24:36
    Bude sa vylučovať. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Dominik Rehák. Je z toho presilovka pre Košice.

16:21
    Presilovka domáceho tímu sa však už aj končí. Tomáš Pitule dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

15:22
    Nové Zámky budú hrať presilovku. Ondřej Šmach dostáva dve minúty za krosček.

11:13
    V prvej početnej výhode budú aj hostia. Erik Čaládi dostáva trest za hákovanie.

06:22
    Jiří Vašíček svojmu tímu ešte prihoršil. Dostáva dve minúty za podrazenie a Nové Zámky budú hrať viac ako minútu v početnej prevahe o dvoch hráčov.

05:52
    Nové Zámky budú hrať presilovku. Branislav Pavúk dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 25. Mäkinen (Kytnár) – 13. Suja (Bicek, Dudáš), 21. Bicek (Šedivý)

HC MIKRON Nové Zámky: Škorvánek – Drtina, Cardwell, Sandgren, Čížek, Mäkinen, Chovan, Sucharda, Maier – Saarinen, Brabenec, Bahenský – Čaládi, Pitule, M. Hudec – Fábry, Kytnár, Paulovič – Dubec, Rehák, Tibenský
    HC Košice: Habal – Vašíček, Deyl, Šmach, Matejka, Pavúk, Dudáš – Bicek, Suja, Šedivý – Hričina, Boltun, Milý – Varga, Klíma, Bartoš – Hruška, Šoltés

Rozhodčí: Oskirko, Müllner – Stanzel, Jobbágy