Jaroslavl – Jekatěrinburg 5:3 (kon.) | Minsk – Ufa 2:3 (0:1 po s.n.) | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Viťaz – Barys 4:2 (kon.) | Riga – Magnitogorsk 4:3 (1:0 po s.n.) | HC Slovan – Novokuzněck 4:5 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Dinamo Riga
4:3 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 02.12.2016, 18:30 • Tondiraba Ice Hall (Tallinn) • KHL

Dnešní utkání bylo pro neutrálního diváka opravdu něco. Mohli jsme vidět spoustu hitů, krásných kliček, spoustu střel, úžasné zákroky brankářů a v neposlední řadě taky napínavé nájezdy. Jak jsem říkal před zápasem, Dinamo dokáže překvapit i ty nejlepší a to se dnes potvrdilo.
    Opět musím vyzdvihnout výkon Jakuba Sedláčka který odchytal senzační utkání. Naopak Jan Kovář nedokázal proměnit ani jednu ze svých šancí, ani samostatný nájezd což může být trošičku deprimující. Kdyby Magnitogorsk proměnil všechny své šance tak by vyhrál velkým rozdílem.
    Nejatraktivnější byla druhá třetina kde padli čtyři branky. Každý z týmů vstřelil dvě, naopak ještě napínavější byl závěr třetí třetiny, hosté bezmála pět minut svírali Rigu v jejich obraném pásmu. A to neslo i své ovoce, hostům se podařilo srovnat a zajistit si tak alespoň bod.
    To je z dnešního zápasu vše a já se budu těšit zase příště u KHL. Pěkný zbytek pátečního večera, Dobrou noc. (21:26:04)

Poslední nájezd nebyl úspěšný a Riga senzačně poráží Metallurg!
    Gints MEIJA - 4:3

Riga právě vstřelila branku!
    V samotatných nájezdech uspěl jako jediný GINTS MEIJA který překonal Samsonova střelou zápěstím!