Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 5:3 (kon.) | Vsetín – Písek 3:1 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Liberec – Jihlava 0:5 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 4:8 (kon.)
Olomouc – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Sparta – Zlín 5:2 (kon.) | Kolín – Letňany 1:6 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Chomutov – Pardubice 0:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Slavia Praha
Pátek 20.01.2017, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo

52:55
    Slavia Praha bude hrát ve čtyřech. Viktor Martínek (SLA) byl vyloučen na dvě minuty za hrubost. Slávistický útočník to komentuje sprostými nadávkami na domácí celek a padlo i něco o "podplacenosti rozhodčího".

36:13
    Brankář Radek Haas (MBL) vyhodil puk mimo hrací plochu. Slavia si tedy zahraje přesilovou hru. Menší trest za gólmana odpyká David Dobša.

33:22
    Pražané jdou znovu do čtyř. Za hákování dostal dvě minuty Petr Melovič (SLA).

28:29
    Hákováním se provinil Ondřej Holý (SLA), musí tedy strávit dvě minuty na trestné lavici.

Boleslavští si v úvodu druhé třetiny zahrají přesilovou hru. Damien Hradil (SLA) držel protihráče.

12:27
    Jan Dvořák (MBL) je jeden z nejvylučovanějších hráčů domácích, což potvrdil i v tomto utkání. Na dvě minuty musel odjet na trestnou lavici za podražení.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 25. Moravčík (Křížek, Jirásek), 59. Flynn (Dvořák, Nepokoj) – 35. Všetečka, 49. Janča (Furch, Macek), 65. Grim

BK Mladá Boleslav: Haas (V. Marek) – Beneš, Novák, Dlabola (A), Jirásek (A), Imlauf, Nepokoj, Červenka – Foerster, Čermák, Dvořák, Křížek (C), Dobša, Hrachovec, Šípek, Havelka, Flynn, Moravčík, Kučera
    HC Slavia Praha: Vecka (Kodad) – Melovič (A), Erben, Vobořil (C), Zderadička, Macek, Holý, Stark – Brož, Všetečka, Grim, Hradil, Vaniš, Šilhan, J. Marek, Martínek, Furch, Janča

Rozhodčí: Smitka – T. Svoboda, Maštalíř