Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Arsenal – Watford 1:2 (kon.) | Burnley – Leicester 1:0 (kon.)
Middlesbrough – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Tottenham 0:0 (kon.) | Swansea – Southampton 2:1 (kon.)
Liverpool – Chelsea 1:1 (kon.)
Burnley FC
1:0 (0:0)
Leicester City
Úterý 31.01.2017, 20:45 • Turf Moor • Anglická Premier League • 23. kolo

Děkuji všem za pozornost a přeji dobrou noc. (22:42:39)

Rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Burnley zvítězilo nad Leicesterem 1:0. O jediný gól zápasu se postaral v 87. minutě Vokes, kterému přihrával Keane. Kouč domácího celku musí být se 3 body spokojený a se střídáním ještě víc, protože Vokes přišel na hřiště v 79. minutě a v 87. minutě rozhodl o vítězi. Leicester se snažil, ale Heaton byl vždy připraven, navíc těch šancí k vidění nějak moc nebylo. O dnešním vítězi rozhodla chyba soupeře, a té se dopustil Leicester, takže ze stadionu Turf Moor odjíždí s prázdnou.

90+3

90+3
    Avšak ani tentokrát to nevyšlo.

90+3
    Z prvního rohu hosté nic nevytěžili, ale budou mít šanci na reparát, protože je tu další roh.

90+2
    V závěru uvidíme ještě jednu poslední akci, a to rohový kop hostů. Do pokutového území přiběhl i gólman Schmeichel.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází James Tarkowski.

89
    Fotbalisté Leicesteru nemohou pochopit, že sudí gól uznal, protože podle nich hrál hráč domácího celku rukou. Nicméně sudí nic neviděl a branku uznal.
    87. Sam Vokes (BLY) - 1:0

87
    Burnley právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru utkání dostal domácí tým výhodu rohového kopu a vytěžil z něj maximum. K centrovanému míči se prodral hlavičkující Keane, který sice gól nedal, ale výrazně se na něm podílel. Na malém vápně byl totiž ještě SAM VOKES, který se kopačkou opřel do míče a poslal ho za gólmanova záda.

84
    Gray se s míčem prodral až do velkého vápna a poté se ho snažil posunout na penaltovou značku, ale balon se přes bránící protihráče nedostal.

81
    Po svém příchodu na hřiště na sebe Vokes hned upozornil střelou, ale nesedla mu podle představ a stav skóre se nemění.

79
    Dohrál Barnes, místo kterého nastoupil Vokes.
    79. Schmeichel drží čisté konto.

79
    Schmeichel teď svůj tým výrazně podržel a drží čisté konto! Gray měl balon na kopačce a šel sám na brankáře, avšak gólman Leicesteru si počínal výtečně.