Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Arsenal – Watford 1:2 (kon.) | Burnley – Leicester 1:0 (kon.)
Middlesbrough – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Tottenham 0:0 (kon.) | Swansea – Southampton 2:1 (kon.)
Liverpool – Chelsea 1:1 (kon.)
AFC Bournemouth
0:2 (0:0)
Crystal Palace FC
Úterý 31.01.2017, 20:45 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 23. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (22:40:09)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:23.

Fotbalisté Crystal Palace zvítězili na půdě dvanáctého Bournemouthu 2:0 a posílili své naděje v boji o záchranu. Eagles se dostali do vedení hned v první minutě druhého poločasu zásluhou Scotta Danna a vítězství londýnského celku v nastaveném čase potvrdil Christian Benteke – a to krátce poté, co Wilshere mohl vyrovnat, ale nastřelil tyč!

90+4

90+3
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jason Puncheon, přichází Mathieu Flamini.

90+3
    Žlutou kartu dostává Christian Benteke (Crystal Palace FC).
    90+2. Christian BENTEKE - 0:2

90+2
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Po následném dlouhém nákopu brankáře Hennesseyho Simon Francis propadl v rozehrávce a namazal míč střídajícímu Townsendovi, jehož následný centr z levé strany přesně našel hlavu CHRISTIANA BENTEKEHO a ten měl úlohu snadnou!
    90+1. Wilshere na Hennesseyho nevyzrál.

90+1
    Mohlo být vyrovnáno! Exekuce nařízeného přímého kopu se ujal Jack Wilshere, jehož parádní rána k levé tyči ovšem orazítkovala brankovou konstrukci!

90
    Už známe také délku nastavení, které bude hned čtyřminutové!

90
    V poslední minutě základního časového rámce zkušený Damien Delaney zatáhl za záchrannou brzdu a za svůj nedovolený zákrok na ose hřiště.

88
    Nic na tom nezměnil ani nepovedený centr z kopačka Jordona Ibea do pokutového území, po němž bude následovat pouze odkop od Hennesseyho svatyně.

87
    Svěřenci Sama Allardyce jsou každou minutou blíže a blíže k vítězství, z přetrvávajícího tlaku Bournemouthu totiž nepramení žádné střelecké příležitosti.

86
    Wilsherův následný centr do pokutového území se ale propadl pouze k Jasonu Puncheonovi, načež se fotbalisté Crystal Palace opět osvobodili.

85
    Právě Andros Townsend nyní do Adama Smithe nehezky zajel a sudí Moss mu za tento nešetrný zákrok ukázal žlutou kartu.

83
    Střídající Townsend zakopl míč před Adamem Smithem do autu, hra je tedy přerušena a Cherries budou mít k dispozici vhazování z pravé strany hřiště.

82
    Obránce Steve Cook to vzal na sebe z uctivé vzdálenosti a jeho střela nakonec jen těsně minula branku Wayna Hennesseyho!

81
    To platí i po této akci Cherries, Wilshere se totiž vinou nepovedeného zpracování k centru do pokutového území nedostal.