Boston – Toronto 5:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 3:2 (3:2 po s.n.)
NY Islanders – Carolina 4:5 (po pr.) | Columbus – New Jersey 1:5 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 3:5 (kon.) | Nashville – Detroit 0:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:6 (kon.)
San Jose – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – Los Angeles 5:0 (kon.) | Montreal – Edmonton 0:1 (0:1 po s.n.)
NY Rangers – Calgary 4:3 (kon.)
Boston Bruins
5:6 (1:1, 2:3, 2:2)
Toronto Maple Leafs
Neděle 05.02.2017, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

56:41
    Leo Komarov dostal menší trest za nedovolené bránění a Boston má obrovskou šanci vyrovnat.

42:19
    Martin Marinčin musel spěchat po zablokované střele rychle dozadu a těsně před vlastní bránou fauloval Ryana Spoonera, který si z levého křídla krásně sjel mezi kruhy pro vhazování, do zakončení se ale nedostal a obránce Leafs potřetí v zápase usedl na trestnou lavici, nyní kvůli držení.

34:20
    Tyler Bozak dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Boston má šanci dostat se na dostřel jedné branky!
    32:46 Adam McQouid pravým hákem knockoutoval Martina!

32:46
    Adam McQuaid svedl ve středovém kruhu nelítostný a dlouhý pěstní souboj s Mattem Martinem. Oba hráči si vyměnili několik tvrdých úderů, obránce Bruins ale měl více síly a předvedl fantastický pravý hák, kterým Martina poslal k radosti zaplněné TD Garden k ledu!

29:33
    Aby toho nebylo málo, Boston po dvou slepených gólech bude hrát ve čtyřech poté, co obránce Adam McQuaid dostal dvě minuty za držení.

25:01
    Frank Vatrano se snažil na pravém křídle protáhnout podél hrazení do rohu útočného pásma, což mu neumožnil Martin Marinčin a dostal dvě minuty za držení. Bruins si zahrají druhou přesilovou hru.

15:08
    Dominic Moore dostal dvojitý trest za vysokou hůl poté, co zasáhl jednoho z hráčů Maple Leafs do obličeje, ve kterém se objevila vzápětí krev.

09:00
    Martin Marinčin dostal dvě minuty za podražení a Boston Bruins si zahraje první přesilovou hru.

03:25
    Patrice Bergeron se pustil v levém rohu útočného pásma do potyčky s Nazemem Kadrim a oba dva hráči byli vyloučení na dvě minuty. Bergeron za hrubost, Kadri za krosček.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Pastrňák (Bergeron, Chára), 31. Pastrňák (Chára, Marchand), 36. Krug (Pastrňák, Spooner), 51. Spooner (Chára, D. Moore), 58. Bergeron (Krug, Marchand) – 12. W. Nylander (Kadri, Matthews), 29. J. van Riemsdyk (Marner), 30. W. Nylander, 31. W. Nylander (Co. Brown, Matthews), 56. Co. Brown (Hyman, Matthews), 59. J. van Riemsdyk (Bozak, Marner)

Boston Bruins: T. Rask (31. McIntyre) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, C. Miller – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Vatrano, Krejčí (A), Backes – Beleskey, Czarnik, Riley Nash – Schaller, D. Moore, Spooner.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, C. Carrick, Marinčin, R. Polák – Hyman, Matthews, Co. Brown – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Komarov (A), Kadri, W. Nylander – M. Martin, Ben Smith, Sošnikov.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Chris Lee. Čároví: Steve Barton, Michel Cormier

Diváci: 17565