Třebíč – Kadaň 3:4 (po pr.) | Jihlava – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 0:2 (kon.)
Litoměřice – Most 2:3 (1:2 po s.n.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Kladno – Přerov 1:3 (kon.)
Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Rytíři Kladno
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 08.02.2017, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 50. kolo

53:57
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hořava – 2 min., podražení).

50:56
    Petr Ton jakoby chtěl vše vzít do vlastních rukou a docela se mu daří. Teď si vykoledoval další faul, dvě minuty dostává Filip Dvořák (PRE) za hákování.

45:34
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (František Ptáček – 2 min., vysoká hůl).

45:23
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Peter Jánský – 2 min., sekání).

35:54
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., podražení).

32:24
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Redlich – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

23:20
    Kladenští se hokejově zlepšili a jejich tlak končí trochu očekávaným faulem. Lubomír Malina (PRE) dostává dvě minuty za hákování.

18:44
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Josh Gratton – 10 min. osobní trest).

18:44
    Jakub Ferenc provokoval Grattona k bitce, ale v momentě, kdy se tedy domácí útočník rozhodl do beka Přerova jít pěstmi, cukl. Udělal to ale nepochybně chytře, protože kanadskému útočníkovi vykoledoval trest navíc. Gratton dostal 2+2+10, Ferenc 2 minuty. Všechno hrubost.

10:28
    Jánský se teď krásně prosmýkl obranou hostů a Jakub Ferenc (PRE) si musel pomoci podražením. První přesilovka pro domácí výběr.

07:16
    František Ptáček (KLA) si pomohl podražením a hosté mají k dispozici nestandardní výhodu čtyři na tři.

06:02
    První drobná rozmíška rychle končí. Novotný nenechal Grattona dojet kotouč, což se zase nelíbilo domácímu útočníkovi. Oba tak dostávají menší trest za hrubost.

03:05
    Krušné první střídání za sebou má také Václav Veber (KLA), který se provinil nedovoleným bráněním. Hosty čeká první přesilovka.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 49. Ton (TS) – 4. Plášek (Sikora, Ferenc), 12. Plášek, 60. Milan Procházka (Chmelíř)

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – J. Drtina, P. Hořava (A), Repe, Havelka, Ulrych, Ptáček (A), Veber – J. Kloz, Burger (C), D. Tůma – J. Strnad, R. Přikryl, Jánský – Tenkrát, Ton, Pekr – Redlich, Cetkovský, Gratton.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Horčička) – M. Novotný, Ferenc (A), Chmelíř, Malina, Pala, L. Vágner, Šnajnar, Zahradníček – Plášek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Berger – Goiš, F. Dvořák, Kovařík – Ižacký, M. Kratochvíl, Petelin.

Rozhodčí: Sýkora – Jindra, Kreuzer