Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Opolí – Opava 3:3 (kon.) | Liberec – Písek 3:1 (kon.)
Machačkala – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Slavia – Suwon 2:2 (kon.) | Vyšehrad – Varnsdorf 1:1 (kon.)
Plzeň – Odense 2:0 (kon.) | Petřkovice – Ostrava 0:5 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice B 8:1 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Zničehonic se český tým dostává do dvoubrankového vedení. Obrana Odense si nepohlídala TOMÁŠE POZNARA, jenž se zjevil sám před Grytebustem. Dánský gólman navíc lehce podklouzl a Poznarovi tak nedělalo problém ho překonat.
    18. Tomáš POZNAR - 1:0

18
    Úřadující český mistr jde do vedení! Po složité rozehrávce na pravé straně byl skvěle vysunut TOMÁŠ POZNAR, jenž se řítil na dánského gólmana a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

Lukáš Podleśny

Branky: 18. Poznar, 68. Poznar

Karty:   42. Vacovský (PLZ), 57. Matějů (PLZ) – 45+1. Petersen (ODE)

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Matějů, Vacovský, Hájek, Janža – Kopic, Hromada, Hlavatý, Zeman – Bakoš – Poznar
    Náhradníci: Sváček – Pihrt, Hrošovský

OB Odense: První poločas: Grytebust – Desler, Petersen, Tingager, Pereira – Nielsen, Thomasen, Tverskov, Greve – Edmundsson, A. Jacobsen
    Druhý poločas: Grytebust – Thrane, Thomasen, Uzochukwu, Greve (81. Eskesen), Edmundsson (67. Lund), Pereira, A. Jacobsen (81. Weber), Tverskov, Desler, Petersen (67. Welbeck)

Náhradníci: Bernat, Würtz – Jonsson, Uzochukwu, J. Jacobsen, Thrane, Laursen, Welbeck, Lund, Yao, Veber, Jørgensen, Eskesen