Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Opolí – Opava 3:3 (kon.) | Liberec – Písek 3:1 (kon.)
Machačkala – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Slavia – Suwon 2:2 (kon.) | Vyšehrad – Varnsdorf 1:1 (kon.)
Plzeň – Odense 2:0 (kon.) | Petřkovice – Ostrava 0:5 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice B 8:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
OB Odense
Středa 08.02.2017, 16:00 • La Finca (Algorfa, Španělsko) • Přípravný zápas

81
    Střídání v týmu OB Odense: ze hřiště odchází Mathias Greve, přichází Julius Eskesen.
    Střídání v týmu OB Odense: ze hřiště odchází Anders Jacobsen, přichází Kristian Weber.

75
    Na konci 75. minuty míč doputoval na hranici šestnáctky, kde byl na středu připraven Marek Bakoš. Slovenský útočník okamžitě zakončil z otočky, ale Grytebust zasáhl!
    68. Tomáš POZNAR - 2:0

68
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Zničehonic se český tým dostává do dvoubrankového vedení. Obrana Odense si nepohlídala TOMÁŠE POZNARA, jenž se zjevil sám před Grytebustem. Dánský gólman navíc lehce podklouzl a Poznarovi tak nedělalo problém ho překonat.

57
    Faulující Aleš Matějů (PLZ) navíc dostává žlutou kartu.

51
    Obrovská šance Viktorie! Rychlý protiútok napravo táhl Kopic, jenž se dostal až k zakončení. Záhy po přechodu do pokutového území však vypálil jen do Grytebusta.

47
    Hned v úvodu druhé půle si Bolek připisuje důležitý zákrok. Edmundsson se v šestnáctce prodral k zakončení levou nohou, avšak gólman českého týmu znovu parádně zasahuje.

45+1
    Již v nastaveném čase se faulu dopustil Kenneth Emil Petersen, jenž nalevo atakoval Zemana a vidí žlutou kartu.

42
    Za faul na nějakých osmnácti metrech od vlastní brány je teď sudím vytažena žlutá karta. Potrestaným hráčem je Filip Vacovský (PLZ).
    38. Nielsen trefil břevno

38
    Casper Nielsen za pokutovým územím natáhl ke krásné střele a svižným pokusem orazítkoval břevno Bolkovy brány!

33
    Plzeň se opět dostala k finální přihrávce vzduchem. Míč šel na Poznara, jenž zblízka zakončoval, avšak na Grytebusta si nepřišel. Navíc se bude pouze odkopávat od brány.

21
    Obrovská šance na vyrovnání! Po akci na pravé straně propadla přihrávka až k osamocenému Edmundssonovi, ale ten sám proti Bolkovi selhal a trefil pouze gólmana.
    18. Tomáš POZNAR - 1:0

18
    Úřadující český mistr jde do vedení! Po složité rozehrávce na pravé straně byl skvěle vysunut TOMÁŠ POZNAR, jenž se řítil na dánského gólmana a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

9
    Předposlední tým dánské ligy je nyní jednoznačně aktivnější a Casper Nielsen Bolka prověřil jedovatou střelou z hranice pokutového území. Gólman Plzně však zasáhl.

7
    Odense míč ztratilo ještě před přechodem na útočnou polovinu, ale Edmundsson dobře zabojoval a nakonec byl vysunut dopředu. Po kličce vůči Bolkovi už ale nezakončil!

Lukáš Podleśny

Branky: 18. Poznar, 68. Poznar

Karty:   42. Vacovský (PLZ), 57. Matějů (PLZ) – 45+1. Petersen (ODE)

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Matějů, Vacovský, Hájek, Janža – Kopic, Hromada, Hlavatý, Zeman – Bakoš – Poznar
    Náhradníci: Sváček – Pihrt, Hrošovský

OB Odense: První poločas: Grytebust – Desler, Petersen, Tingager, Pereira – Nielsen, Thomasen, Tverskov, Greve – Edmundsson, A. Jacobsen
    Druhý poločas: Grytebust – Thrane, Thomasen, Uzochukwu, Greve (81. Eskesen), Edmundsson (67. Lund), Pereira, A. Jacobsen (81. Weber), Tverskov, Desler, Petersen (67. Welbeck)

Náhradníci: Bernat, Würtz – Jonsson, Uzochukwu, J. Jacobsen, Thrane, Laursen, Welbeck, Lund, Yao, Veber, Jørgensen, Eskesen