Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
New York Islanders
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Boston Bruins
Neděle 26.03.2017, 00:00 • Barclays Center, New York • NHL

51:49
    David Backes za bránou Islanders podrazil jednoho z domácích hráčů a dostal menší trest za podražení. Domácí hokejisté mají k dispozici šestou přesilovou hru a další šanci vyrovnat.

49:00
    Colin Miller dostal dvě minuty za podražení a Islanders mají příležitost vyrovnat stav utkání na 2:2.

45:23
    Andrew Ladd podrazil Toreyho Kruga objíždějícího vlastní bránu a dostal dvě minuty za podražení.

36:03
    David Pastrňák před střídačkami atakoval krosčekem hlavu Stephena Gionty a David Krejčí se poté pustil s Torey Krugem do potyčky s domácím Caseym Cizikasem. Poté byly uděleny tresty, respektive trest, který dostal český útočník za hrubost. Rozhodčí udělali obrovskou chybu, protože trest měl být rozhodně vyšší a rozhodčí situaci dobře viděli.

30:08
    Joshua Ho-Sang skvěle vypíchl v útočném pásmu mezi kruhy pro vhazování puk jednomu z hráčů Bostonu a řítil se sám na bránu, jenže mu byl odpískán faul. Domácí útočník dostal dvě minuty za vysokou hůl a Bruins si zahrají druhou přesilovou hru.

27:20
    Torey Krug chtěl založit útok dlouhou kolmou přihrávkou podél střídaček, jenže nabral puk jako na vidle a překvapivě ho vyhodil diagonálně přes ochranné sklo. Následoval trest za zdržování hry a přesilová třetí přesilová hra Islanders.

23:16
    Calvin de Haan rozehrával z mezikruží a před vlastní bránou byl zezadu podražen Colinem Millerem. Islanders mají k dispozici druhou přesilovou hru, první nevyužili.

16:19
    Bruins špatně střídali a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě na trestné lavici odpyká Frank Vatrano.

14:02
    Nick Leddy byl vyloučen na dvě minuty za držení poté, co předtím byl za bránou držen u hrazení Joshua Ho-Sang. Na jedné straně vyloučení ne, vzápětí na opačné ano.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Tavares (Jo. Bailey, B. Nelson) – 11. Riley Nash, 45. Riley Nash (D. Moore)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Pelech, de Haan, Hamonic, Seidenberg, Mayfield – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Beauvillier, Ho-Sang – Prince, B. Nelson, Chimera – Gionta, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.
    Boston Bruins: Chudobin (McIntyre) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, C. Miller, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes – Stafford, Krejčí (A), Pastrňák – Vatrano, Spooner, J. Hayes – D. Moore, Riley Nash, Acciari. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Lee, Charron – Barton, Cameron

Diváci: 15 795