Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.)
NY Islanders – Boston 1:2 (kon.) | Washington – Arizona 4:1 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida – Chicago 7:0 (kon.) | Nashville – San Jose 7:2 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:1 (kon.)
Los Angeles – NY Rangers 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – Dallas 1:2 (po pr.)
Nashville Predators
7:2 (2:0, 2:2, 3:0)
San Jose Sharks
Neděle 26.03.2017, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

58:41
    Ještě jedno vyloučení na straně domácích, dvě minuty za držení obdržel Vernon Fiddler.

52:56
    Tresty jsou následující: Calle Järnkrok dvě minuty za vražení na hrazení, Micheal Haley dostal trest do konce utkání.

29:36
    Hosté mají po přesilovce, dvě minuty za hákování dostal Patrick Marleau.

28:11
    Na trestné lavici je už Colton Sissons, dostal čtyřminutový trest za vysokou hůl.

27:27
    Rozhodčí vylučovali, dvě minuty za hrubost dostali domácí Viktor Arvidsson i hostující Joe Pavelski.

24:41
    Vylučuje se ale i na druhé straně, dvě minuty za vysokou hůl dostal Marcus Sörensen.

24:14
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matt Irwin.

16:55
    Další potíž pro hosty, budou totiž hrát v oslabení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Joe Pavelski.

05:30
    Jak domácí Cody McLeod, tak i hostující Micheal Haley dostali pětiminutové tresty za bitku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Sissons (C. Wilson, C. Smith), 16. McLeod (Josi, Watson), 25. Neal (Johansen, Arvidsson), 35. P. K. Subban (C. Smith, C. Wilson), 46. Sissons (C. Smith, C. Wilson), 58. Neal (Johansen, Josi), 60. Arvidsson (Irwin) – 25. Marleau (Burns, J. Thornton), 37. Braun (Meier, DeMelo)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Neal (A), Järnkrok, Fiala – C. Smith, Sissons, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, DeMelo, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Hertl – J. Ward, Couture (A), Marleau – Bødker, Meier, Hansen – Sörensen, Donskoi, Haley.

Rozhodčí: Pollock, Peel – Heyer, Miller

Diváci: 17 282