Brno – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Teplice | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Liverpool – Southampton | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Manchester Utd. | 2:0 (kon.) |
Alavés – Ath. Bilbao | 1:0 (kon.) | | | Valencia – Osasuna | 4:1 (kon.) | | | La Coruňa – Espanyol | 1:2 (kon.) |
Malaga – Celta Vigo | 3:0 (kon.) |
Hamburg – Mohuč | 0:0 (kon.) | | | Freiburg – Schalke | 2:0 (kon.) |
Udinese – Atalanta BC | 1:1 (kon.) | | | Empoli – Bologna | 3:1 (kon.) | | | Pescara – Crotone | 0:1 (kon.) |
Sassuolo – Fiorentina | 2:2 (kon.) | | | Janov – Inter | 1:0 (kon.) | | | Chievo – Palermo | 1:1 (kon.) |
Lazio – Sampdoria | 7:3 (kon.) | | | AC Milán – AS Řím | 1:4 (kon.) |
Rennes – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Nantes | 3:2 (kon.) | | | Marseille – Nice | 2:1 (kon.) |
Trenčín – Trnava | 3:4 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Slavia – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Jablonec | 3:0 (kon.) | | | Karviná – Třinec | 3:2 (kon.) |
Zápy – Táborsko akademie | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Vltavín | 1:0 (kon.) |
Slovácko B – Hlučín | 4:2 (kon.) | | | Zlín B – Olomouc B | 0:4 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Martin | 1:0 (kon.) | | | Žilina B – L. Mikuláš | 4:2 (kon.) | | | Poprad – R. Sobota | 6:1 (kon.) |
Ajax – GA Eagles | 4:0 (kon.) | | | Excelsior – Feyenoord | 3:0 (kon.) | | | Groningen – Eindhoven | 1:1 (kon.) |
Kerkrade – Willem II | 1:0 (kon.) | | | Utrecht – Arnhem | 1:0 (kon.) | | | Heracles – Den Haag | 4:0 (kon.) |
Nijmegen – Alkmaar | 2:1 (kon.) | | | Zwolle – Heerenveen | 2:1 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Twente | 1:0 (kon.) |
Oostende – Gent | 4:3 (kon.) | | | Anderlecht – Waregem | 2:0 (kon.) | | | Genk – Eupen | 2:1 (kon.) |
Sporting – Belenenses | 1:3 (kon.) | | | Tondela – Setúbal | 2:1 (kon.) | | | Guimarães – Arouca | 1:0 (kon.) |
Rio Ave – Benfica | 0:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Austria | 1:1 (kon.) |
Orenburg – FK Krasnodar | 1:0 (kon.) | | | Kazaň – Ufa | 2:1 (kon.) | | | Zenit – Groznyj | 0:1 (kon.) |
Termalica – Lech Poznaň | 0:3 (kon.) | | | Pogoň – Legia | 0:2 (kon.) |
konec
SBV Excelsior
3:0
(0:0)
Feyenoord Rotterdam
89
|
Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Stanley Elbers, přichází Anouar Hadouir.
|
|
83
|
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Bart Nieuwkoop.
|
|
69
|
Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ryan Koolwijk, přichází Luigi Bruins.
|
|
64
|
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Steven Berghuis, přichází Dirk Kuijt.
|
|
50
|
Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jordy De Wijs, přichází Henrico Drost.
|
Branky:
57. Hasselbaink, 59. Elbers, 66. Koolwijk
Rozhodčí: Blom – Langkamp, Dobre
Diváci:
Karty: 44. De Wijs (EXC) – 78. Vilhena (FEY), 90+2. Kongolo (FEY)
Neproměněná penalta:
SBV Excelsior:
Hahn – Karami, Mattheij, De Wijs (50. H. Drost), Massop – Fortes, Fredy, Koolwijk (C) (69. Bruins) – Elbers (89. Hadouir), van Duinen, Hasselbaink.
Náhradníci: Damen, Havekotte – Brito, Bruins, H. Drost, Hadouir, Vermeulen, Ondaan, Kuipers.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Karsdorp (83. Nieuwkoop), Botteghin, van der Heijden, Kongolo – El Ahmadi (C), Toornstra, Vilhena – S. Berghuis (64. Kuijt), N. Jørgensen, Elia.
Náhradníci: Bijlow, Vermeer – Simon Gustafson, Dammers, Basaçikoglu, Kuijt, Kramer, Nelom, Tapia, Nieuwkoop, Vejinović, Woudenberg.
Trenér:
Náhradníci: Damen, Havekotte – Brito, Bruins, H. Drost, Hadouir, Vermeulen, Ondaan, Kuipers.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Karsdorp (83. Nieuwkoop), Botteghin, van der Heijden, Kongolo – El Ahmadi (C), Toornstra, Vilhena – S. Berghuis (64. Kuijt), N. Jørgensen, Elia.
Náhradníci: Bijlow, Vermeer – Simon Gustafson, Dammers, Basaçikoglu, Kuijt, Kramer, Nelom, Tapia, Nieuwkoop, Vejinović, Woudenberg.
Trenér:
Rozhodčí: Blom – Langkamp, Dobre
Diváci:
Tomáš Kohlmann
@tom__kohlmann