Novosibirsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Omsk – Riga 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čerepovec 2:1 (po pr.)
Ufa – Vladivostok 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Soči – Kunlun 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 22.08.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

59:41
    Obrovská výhoda pro Jugru! V závěru základní hrací doby se totiž bude vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává Petr Holík.

35:32
    A hosté si zahrají další přesilovou hru! Anton Kurjanov si totiž odpyká dvě minuty za podražení!

32:34
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Veli-Matti Savinainen – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Ugarov – 2 min., hrubost).

30:06
    První přesilovou hru si zahraje také Severstal. Konstantin Majorov dostává dvě minuty za vysokou hůl.

27:07
    A další vyloučení! Dvě minuty za sekání tentokrát dostává Dmitrij Kagarlickij.

25:09
    Bude se vylučovat! Jugra si zahraje svou třetí přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Matěj Stránský.

17:01
    Uvidíme další přesilovou hru domácího celku. Hráčská lavice Severstalu dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyký Bumagin.

13:28
    Bude se vylučovat! První přesilovku dnešního utkání si zahraje Jugra. Dvě minuty za hrubost dostává Nikolaj Kazakovcev.

03:08
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 26. Koroljov (Kurjanov, Valentěnko), 61. Koroljov (Savinainen) – 1. Kagarlickij (Stasenko, Bumagin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Fokin) – Lekomcev, Šulakov, Štajnoch, Valentěnko, Pereťagin, Meljakov, Ugolnikov – Panov, D. Makarov, Skačkov – Koroljov, Kurjanov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Ankudinov – D. Iljin, Varfolomejev, Kupcov – Šen.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Stasenko, Kornějev, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij – Stránský, P. Holík, Rybin – Ugarov, Trubačjov, Vovčenko – Kazakovcev, Karlin, Monachov – Kodola.

Rozhodčí: Gusev, Spirin – Nivikov, Michel