Magnitogorsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Chabarovsk 5:4 (4:3 po s.n.) | Ufa – Barys 3:5 (kon.)
Toljatti – Kunlun 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 5:0 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Soči – Nižněkamsk 5:3 (kon.) | HC Slovan – Omsk 1:4 (kon.)
HK Soči
5:3 (1:3, 1:0, 3:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Úterý 05.09.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

56:34
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Graborenko – 2 min., vražení na hrazení).

41:25
    Soči si navíc zahraje přesilovou hru! Oleg Piganovič totiž dostal dvě minuty za hrubost.

32:45
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 2 min., hrubost).

29:29
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Avcin – 2 min., podražení).

25:46
    Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje Nižněkamsk. Dvě minuty za sekání dostává Ruslan Pedan.

12:20
    První přesilovku si zahraje také Soči! Dvě minuty za napadení dostává Roman Graborenko.

08:37
    Jevgenij Lapenkov si odchází sednout na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

04:13
    Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za hákování vyfasoval domácí Ryan Garbutt. Přesilovka hostů bude pokračovat.

02:36
    Vadim Chomickij dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté si zahrají první přesilovku.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 19. I. Zacharčuk (A. Ivanov, Tomilin), 28. Chochlov (Collins, Wellman), 42. Padakin, 46. Padakin (Ščitov, Šikin), 58. Lapenkov (Wellman) – 11. Avcin (Porjadin, Bryncev), 12. Chajrullin, 12. Rau (Sexton, Nestrašil)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Ščitov, Chomickij, Pedan, Chochlov, Mamkin, Alexandrov, Miromanov – Lapenkov, Wellman, Collins – Garbutt, Önerud, Grebenščikov – Ščegolkov, Padakin, Cvetkov – I. Zacharčuk, Tomilin, A. Ivanov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov – Sexton, Rau, Nestrašil – Porjadin, Avcin, P. Kulikov – Zdunov, Šiksatdarov, Jakimov – Chajrullin, Arkalov, E. Galimov.

Rozhodčí: Ravodin, Gamalej – Šalagin, Šišlo