La Coruňa – Real Sociedad 2:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Girona 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Alavés 1:0 (kon.)
Villarreal – Real Betis 3:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Neděle 10.09.2017, 18:30 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (20:31:19)

Celta Vigo poráží Deportivo Alavés 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 34. minutě Maxmiliano Gómez, který prokázal lepší produktivitu než hostující Bojan Krkić. Ten měl v první půlhodině zápasu dvě obrovské šance na skórování, ale v obou selhal. Jinak však byla Celta jasně lepším týmem a výhru si zaslouží. Alavés byl bohužel po inkasované brance zcela neškodný a Celta si ve druhé půli hlídala výsledek, takže druhý poločas celkově nebyl atraktivní pro oko diváka. Alavés pokračuje v gólovém půstu, jelikož se v úvodních třech kolech ligového ročníku ještě neprosadil.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Maximiliano Gómez (Real Club Celta de Vigo).

90+4
    Aspas mohl zvýšit v samém závěru na 2:0, ale celou situaci ve vápně hostů zcela prováhal, takže z toho nic nebylo.

90+3
    Hostům je odpískán nedovolený zákrok, takže rozehrávat mohou domácí. Tohle se teď Deportivu vůbec nehodí.

90+2
    Domácí útočnou akci zastavil odpískaný ofsajd, a tak se o útok mohou pokusit hosté, kterým se rychle krátí čas.

90+1
    Nastavují se 4 minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Domácí se dokázali ubránit a hostující Ibai Gómez navíc vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok.

89
    Turecký reprezentant Emre Mor právě nastoupil do svého prvního zápasu ve španělské lize. Jeho tým se nyní bude muset bránit proti rohovému kopu.

88
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Emre Mor.

87
    Hráčům Celty se daří držet míč poblíž šestnáctky Deportiva. Domácí fanoušci tleskají.

86
    Hra už pokračuje a u míče jsou domácí, v jejichž zájmu je držet balón daleko od své brány.

86
    Žlutou kartu dostává Alexis (Deportivo Alavés).

84
    Munir El Haddadi se srazil s protihráčem a potřebuje ošetření. Hra je přerušena.

82
    Alavés trochu přebírá iniciativu a v závěru zápasu se poprvé snaží hrát hodně aktivně.

81
    Žlutou kartu dostává Daniel Torres (Deportivo Alavés).

81
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jozabed, přichází Pablo Hernández.

80
    Hosté měli k dispozici standardku na útočné polovině, ale centr do šestnáctky nenadělal domácím potíže.

Martin Švejkar

Branky: 34. Gómez (Sisto)

Karty:   44. J. Castro (CVG), 52. Aspas (CVG), 69. Jozabed (CVG), 90+4. Gómez (CVG) – 66. Vigaray (DAL), 81. D. Torres (DAL), 86. Alexis (DAL), 90. I. Gómez (DAL)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:17.
    Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Cabral, Fontàs (74. Sergi Gómez), J. Castro – Wass, Lobotka, Jozabed (81. P. Hernández) – Aspas, Gómez, Sisto (88. Mor).
    Náhradníci: Blanco – Sergi Gómez, P. Hernández, Hjulsager, Portela, Mor, Varela.

Deportivo Alavés: Pacheco (C) – Vigaray, Ely, Alexis, Pedraza – D. Torres, Pina – Burgui (72. I. Gómez), Ó. Romero, Zidane (56. Munir) – Krkić (79. Sobrino).
    Náhradníci: Sivera – I. Gómez, Maripán, García, Sobrino, Wakaso, Munir.

Rozhodčí: Mario Melero – Manuel Torre, José Martínez

Diváci: 17 384