Zlín – Třinec 3:7 (kon.)
Berani Zlín
3:7 (0:5, 2:0, 1:2)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 28.09.2017, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

58:36
    Nedisciplinovanost hráčů na konci zápasu je obrovská. Dvě minuty za hákování si odsedí Fajkus.

57:26
    Další třinecké vyloučení. Zlín tak jde opět do přesilovky 4 na 3. Dvě minuty dostal Plandor za sekání.

56:37
    Další vyloučení a Zlín díky tomu bude pokračovat v přesilovce. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Macháček.

56:22
    Zlínská přesilovka je u konce. Dvě minuty za hákování si odpyká Dluhoš.

42:17
    Třinec si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za faul kolenem si odsedí Apolenář.

34:33
    Máme tu další vyloučení. Kluci mezi sebou měli nějaké nevyřízené účty a tak se spolu chytli u střídačky. Na trestnou jdou oba hříšníci – Dvořáček a Radzienciak.

34:12
    Kubík chytil puk někam do výstroje a strhla se měla před brankou. Nejtvrději do sebe šli Michálek a Weintritt. Zde už začali pomalu skoro létat i pěsti. Na trestnou usedají oba.

32:19
    Oceláři jdou do čtyř. Dvě minuty za napadání inkasoval Radzienciak.

26:29
    Přesilovka také pro Oceláře. Dvě minuty za hákování si odpyká Prchal.

22:59
    Velká šance pro Zlín. 1:39 bude hrát přesilovku 5 na 3. Za nedovolené bránění si jde odsedě trest Šulák.

22:38
    První přesilovka zápasu čeká domácí. Hosté byli potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odsedá Krč.

12:27
    Zlín jde opět do oslabení. Suhrada si jde odpykat dvě minuty za faul kolenem.

07:20
    Je tu první vyloučení. Kristek si jde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 29. Podešva (Světlík, Janošek), 37. Pavlas (Suhrada), 58. Suhrada – 3. Čmiel (Homola, Havránek), 5. Havránek (Čmiel), 6. Geidl (Krč), 20. Krč (Geidl), 20. Plandor (Indrst, Adámek), 55. Čmiel (Homola, Havránek), 56. Čmiel (Havránek, Michálek)

Berani Zlín: Kořének (od 6. minuty Kubík) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Dluhoš, Janošek, Pavlas, Prchal – Podešva, Dvořáček, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář Luža, Kozubík, Dobiáš, Fajkus, Kristek.
    HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Radzienciak, Bulava, Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor.