Třinec – Olomouc 3:4 (0:3 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:5 (kon.)
Sparta – Liberec 7:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 29.09.2017, 17:20 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga • 8. kolo

Děkovačka, která má opravdu decibely, je v plném proudu a z HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas. (19:58:26)

Viděli jsme naprosto famózní utkání, kterému vůbec nic nechybělo. Ač domácí po druhé třetině prohrávali o gól. dokázali díky výborné hře otočit vývoj utkání a vyhrát 4:2.

59:32 Radek HUBÁČEK - 4:2
    Zdroj: Hokejka TV

59:32
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je to naprosto neskutečný příběh. Domácí v druhé třetině ztratil vedení a teď dokázali rozhodnout o výhře! Rozhodčí signalizoval trest, ale Jiránek dokázal puk odehrát na RADKA HUBÁČKA, který puk poslal do prázdné branky! Asistence: Tomáš Jiránek, Nicolai Bryhnisveen

59:20
    Bude to ještě drama, hosté v šesti proti čtyřem ještě 18 sekund.

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Hosté v šesti! Škarek nyní podržel puk po střele Romana v lapačce.

58:43
    Domácí nyní hrají suprově, Kubalík zajel do útočného pásma a tahá čas.
    57:50 Filip SEMAN - 3:2

57:50
    No tak to je bomba! Žálčík přenechal puk FILIPU SEMANOVI, který si puk potáhl a nad Bartošákovu masku otáčí utkání! Asistence: Lukáš Žálčík.

57:39
    S dovolením, toto rozhodčí dost nezvládají. Čachotský dostal dvě minuty za to, že stál v cestě hostujícímu hráči, který o něj zavadil.

57:01
    Klokova hokejka byla moc vysoko, dokonce přímo ve Skořepově obličeji a domácí mají dobrou příležitost na to, rozhodnout.

56:05
    Tybor se v pádu pokoušel odehrát puk na své spoluhráče, odehrál ho ale jenom na Bryhnisveena, který měl málo času na střelu nebo přihrávku.

55:54
    Vhazovat se bude po pravici Bartošáka, který se rozchytal k dobrému výkonu.

55:01
    Škarek rozehrál na Váňu, který vyhodil. Puk si však našel Skořepa, ani ten na svého protějška nevyzrál!

54:47
    Vhazování se přemisťuje do útočného pásma domácích. Tak ne, nakonec zpět...

54:07
    Jihlava opět hraje odzadu a hledá cestu, jak se dostat k slezské brance.

53:50
    Ulrych dostal nabito na střed, kde byl osamocen, Bartošák dnes ale chytá famózně a puk skryl semaforem do své lapačky a vystavil tak jasnou červenou Ulrychově bombě! Následuje komerční přestávka.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 25. Hlinka, 48. J. Skořepa (Suchánek), 58. F. Seman (Žálčík), 60. R. Hubáček (Jiránek, Bryhnisveen) – 37. Olesz (Š. Stránský), 40. Olesz (D. Květoň)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, E. de la Rose, Půža, Šidlík, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Jiránek, J. Skořepa (A), Macík – Rys, Čachotský (C), T. Kubalík – Anděl, Hlinka, Žálčík – F. Seman (A), R. Hubáček, Protasenja.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Baranka, Hrbas, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška, Puzič – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Olesz (C), Lev, Dej – Kucsera, Š. Stránský, Szturc – Kurovský, Kolouch, P. Zdráhal.

Rozhodčí: Pražák, Souček – Flegl, Polonyi