Spišská N. Ves – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky B 8:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:7 (kon.)
Topoľčany – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.) | Osmos Bratislava – Dubnica 4:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Topoľčany
4:5 (2:0, 1:2, 1:2 - 0:0)
HK Skalica
sk Pátek 29.09.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 6. kolo

Skalica napokon uspela v samostatných nájazdoch a tak získava dva body z toho zápasu. (20:48:14)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Skalica.
    Autorom víťazného gólu je MARTIN HUJSA.

Samostatné nájazdy začínajú.

Víťaza zápasu napokon budú musieť určiť samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po 60 minútach hry sme víťaza nespoznali, uvidíme tak predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:53
    Skalica dala gól!

Neuveriteľné! Sedem sekúnd pred koncom sa podarilo hosťom vyrovnať na 4:4 a tak uvidíme predĺženie. Autorom gólu je DÁVID OKOLIČÁNY.
    Bez asistencie.

51:41
    Domáci v plnom počte.

49:41
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Minárik – 2 min., sekanie).

47:58

Hostia využívajú presilovku a tak sa kontaktným gólom vracajú späť do hry o body z toho zápasu. Autorom gólu na 4:3 je MARTIN HUJSA.
    Asistencia: Rastislav Vereš, Kristián Kučera.

47:43
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Laššo – 2 min., sekanie).

44:56

43:28
    Hostia v plnom počte.

41:28
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Petrik – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

40:56
    Topoľčany dali gól!

V úvode tretej tretiny dávajú domáci gól a idú tak do vedenia 4:2! autorom gólu je ERIK NITRIANSKY.
    Asistencia: Martin Král, Juraj Ďurčo.