Florida – Tampa 5:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:1 (kon.) | Detroit – Chicago 2:4 (kon.)
Nashville – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | St. Louis – Minnesota 2:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:1 (kon.)
Vegas – Colorado 2:4 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:0 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:1 (kon.)
Vancouver Canucks
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Calgary Flames
Pátek 29.09.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

59:28
    Travis Hamonic od modré čáry napřáhl k nádherné střele, která se odrazila od tyče ven!
    53:57 Sean MONAHAN - 3:1

53:57
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Kris Versteeg během přesilové hry napřáhl ke střele, kterou v mezikruží fantasticky tečoval SEAN MONAHAN mimo dosah Anderse Nilssona – 3:1! Asistence: Kris Versteeg a TJ Brodie.

53:42
    Jake Virtanen usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

49:46
    Andrey Pedan nepříjemně fauloval Travise Hamonica a za faul kolenem byl vyloučen na dvě minuty.
    48:45 Darren ARCHIBALD - 3:0

48:45
    Vancouver právě vstřelil branku!
    DARREN ARCHIBALD naskočil z trestné lavice zpět na led a po krásné dlouhé kolmé přihrávce Brandona Suttera z obraného pásma se řítil do samostatného úniku, který zakončil rychlou střelou zápěstím mezi betony Mikea Smithe! Fantastický gól! Asistence: Brandon Sutter.

46:35
    Darren Archibald fauloval Johnnyho Gaudreau a vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

44:41
    Jayson Megna mohl zvýšit v blízkosti pravé tyče na 3:0, Mike Smith byl ale proti a jeho střelu s příklepem vyrazil! Skvělý zákrok brankáře.

42:21
    Vyloučený Christopher Tanev a Michael Del Zotto už jsou zpět z trestných lavic a Vancouver udělal další krok k vítězství, když přečkal přesilovou hru Calgary 5 na 3! Dobrá práce.

40:21
    Christopher Tanev dostal dvě minuty za vysokou hůl a Calgary si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

39:49
    Michael Del Zotto dostal 11 sekund před koncem druhé části 2 minuty za držení poté, co fauloval Matta Stajana.

37:10
    Kris Versteeg se ocitl v pravém kruhu ve slibné šanci, Anders Nilsson ale jeho střelu zápěstím lapil! Vancouver stále vede o dvě branky – 2:0.

36:08
    Jayson Megna zastavil nedovoleně Matta Stajana a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Calgary si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

32:13
    A znovu Markus Granlund, který ihned po vhazování nebezpečně pálil z mezikruží, Mike Smith ale jeho tvrdou ránu s příklepem dokázal vytěsnit mimo! Mohlo to být o tři branky.

29:58
    Micheal Ferland zastavil Michaela Del Zottta za rámcem pravidel a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

29:19
    Alexander Burmistrov mohl zvýšit na 3:0, jenže bránu z mezikruží minul! To byla velká šance!
    27:25 Michael Del Zotto - 2:0

27:25
    MICHAEL DEL ZOTTO napřáhl od modré čáry k nádherné střele s příklepem, kterou rozvlnil síť za zády Mikea Smithe a bleskově využil přesilovou hru! Vancouver vede nad Flames 2:0. Asistence: Anton Rodin a Brock Boeser.

27:09
    Freddie Hamilton se pustil do Andreye Pedana, který se nenechal vyprovokovat, a dostal dvě minuty za hrubost.

24:37
    Brock Broeser měl na holi slibnou šanci, jenže z mezikruží napálil puk do výstroje Mikea Smithe!

22:05
    Derek Dorsett se ocitl před bránou v obrovské šanci, střelou z mezikruží ale bránu minul!

18:58
    Michael Frolík před bránou skvěle tečoval puk a Anders Nilsson měl potíže, nakonec ale puk zkrotil! Hra byla přerušena. Skóre: 0-0.

13:58
    Kris Versteeg skvěle clonil před bránou a nebezpečně tečoval puk, Anders Nilsson ale předvedl skvělý reflex a připsal si důležitý zákrok, kterým podržel Canucks nad vodou!

06:14
    Troy Stecher fauloval Krise Versteega a dostal dvě minuty za podržení. Calgary si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru a může srovnat s Vancouverem krok.
    04:52 Jake VIRTANEN - 1:0

04:52
    JAKE VIRTANEN si na vrcholu levého kruhu najel na přihrávku Sama Gagnera a prudkou střelou s příklepem nedal Mikeovi Smithovi šanci! Calgary mělo skvělý vstup do utkání, vedení se ale ujímají Canucks – 1:0! Asistence: Sam Gagner.

04:18
    Johnny Gaudreau vypálil z levého kruhu pro vhazování ze slibné střelecké pozice a Anders Nilsson puk vyrazil! Velmi dobrá příležitost.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Virtanen (Gagner), 28. Zotto (Rodin, Boeser), 49. Archibald (Sutter) – 54. Monahan (Versteeg, Brodie)

Vancouver Canucks: Nilsson (Bachman) – Del Zotto, Stecher, Biega, Wiercioch, Tanev (A), Pedan – Baertschi, Granlund, Boeser – Gagner, Burmistrov, Virtanen – Upshall, Sutter (A), Dorsett – Archibald, Chaput, Megna. Hlavní trenér: Travis Green.
    Calgary Flames: Smith (Läck) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Bartkowski, Stone – Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, Bennett, Brouwer (A) – Glass, Stajan, F. Hamilton. Hlavní trenér: Glen Gulutzan.

Rozhodčí: Garrett Rank, Tom Kowal. Čároví: Kiel Murchison, Travis Gawryletz

Diváci: 14712