Real Sociedad – Real Betis 4:4 (kon.) | Barcelona – Las Palmas 3:0 (kon.) | Valencia – Ath. Bilbao 3:2 (kon.)
Villarreal – Eibar 3:0 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 2:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
4:4 (2:2)
Real Betis
Neděle 01.10.2017, 12:00 • Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián • Španělská LaLiga • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:16:41)
    Výsledkem 4:4 skončil zápas Primera Division poprvé od října 2008, kdy tímto výsledkem dopadl duel mezi Atlétikem Madrid a Villarrealem

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 11:4. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:17.

Utkání sledovalo 19 669 diváků.

Zápas je u konce a byl to opravdu dechberoucí duel, napínavý až do samého konce. I ve druhém poločasu jsme viděli útočnou smršť a přehršel šancí a gólů. Ten první padl hned po rozehrání, to se do sóla dostal Joaquín a nedal Rullimu žádnou šanci. Domácí se vyrovnání dočkali v 57. minutě, po křížné přihrávce vápnem skóroval Xabi Prieto. Poté byla k vidění trochu hlušší pasáž, ale závěr vše vynahradil. V 84. minutě se do dalšího hostujícího brejku dostal Sergio León a bombou pod břevno opět strhl vedení na stranu Realu Betis. Tohle ovšem trvalo pouhé dvě minuty, po rohu totiž srovnal hlavou Diego Llorente. Hrdinou utkání se mohl stát Sergio León, jenže nejprve mu brankář Rulli vyrazil přímý kop a v nastaveném čase nedotáhl do konce šanci, kdy sice přehodil brankáře, ale toho zastoupil jeden z obránců. Takže polední zápas Primera Division končí výsledkem 4:4, trenéři asi nebudou spokojeni s prací obran, ale divák se zajisté nenudil.

90+6

90+5
    Judistický chvat na Llorenteho znamená žlutou kartu pro hostujícího Sergia Leóna.

90+4
    Po rozehrání upadli ve vápně hned tři domácí hráči, ani v jednom případě to ale neznamenalo odpískání pokutového kopu.

90+4
    Rohový kop pro San Sebastian.

90+3
    Tohle je reklama na útočný fotbal, šance střídá šanci.

90+2
    Sergio León měl na noze pátý gól hostů, vyhnul se ofsajdu, přehodil i gólmana, ale ještě před brankovou čárou zasáhl jeden z obránců!

90+1
    Domácí chtějí vyhrát, pospíchají do útoku. Obrana Realu Betis je ale připravena a kompaktní.

90
    Rozhodčí přidá pět minut!

89
    Po jeho rozehrání se pískal útočný faul, domácí tým si může oddechnout.
    89. León mohl rozhodnout z přímého kopu

89
    León perfektně obstřelil zeď a mířil k tyči, Rulli byl ale na zemi včas a střelu vyrazil na roh!

88
    Tohle bude velice nebezpečný přímý kop.

87
    A pokračujeme dál. Hosté se hnali do útoku, byl tu další brejk a Diego Llorente jej musel řešit faulem na hranici vápna. Měl to za žlutou kartu.
    86. Diego LLORENTE - 4:4

Aleš Pur

Branky: 13. José (Odriozola Arzallus), 26. Oyarzabal (Rodrigues), 57. Prieto, 86. D. Llorente (Illarramendi) – 6. A. Sanabria (Ruiz), 28. Feddal (Guardado), 46. Joaquín (Guardado), 84. León (Ruiz)

Karty:   66. Navas (RSC), 66. Illarramendi (RSC), 87. D. Llorente (RSC) – 44. Guardado (RBE), 75. Adán (RBE), 90+5. León (RBE)

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, D. Llorente, Rodrigues – Prieto (C) (71. Canales), Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal, José (82. Bautista), Juanmi (60. Vela).
    Náhradníci: Ramírez – Zubeldia, Vela, A. Elustondo, Canales, Bautista, de la Bella.

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Ruiz, Javi García (75. Narváez), Guardado – Joaquín (C) (68. Guerrero), A. Sanabria (72. León), Tello.
    Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Amat, León, Nahuel, Guerrero, Narváez.

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – Juan Barranco, Joan Méndez

Diváci: 19 669