Real Sociedad – Real Betis 4:4 (kon.) | Barcelona – Las Palmas 3:0 (kon.) | Valencia – Ath. Bilbao 3:2 (kon.)
Villarreal – Eibar 3:0 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 2:0 (kon.)
Villarreal CF
3:0 (1:0)
SD Eibar
Neděle 01.10.2017, 18:30 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 7. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, příjemný zbytek nedělního večera přeje Petr Sumbal. (20:25:30)

Statistiky zápasu

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:9.

Zápas Villarrealu s Eibarem je u konce, Ozdobil jej hattrick Cédrica Bakamba. Ten načal svůj gólový účet v první poločase, když krásně obloučkem přehodil brankáře Eibaru Dmitroviče. Své představení pak dokončil ve druhé půli. Nejprve se trefil po parádní Sansonově přihrávce a pak vše dokonal proměněnou penaltou. VIllarreal vyhrál naprosto zaslouženě, byl v celém průběhu zápasu lepším týmem. Eibar nedostal ani jednou brankáře domácích Barbosu do potíží.

90+4

90+3
    Ke střele z dálky se odhodlal Charles, ale branku Barbosy vůbec netrefil. Ten je blízko prvního čistého konta.

90+2
    Eibar si poradil s rohovým kopem VIllarrealu a nyní může jít dopředu.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Mario Gaspar byl faulován když se snažil vyvézt míč z vlastní poloviny.

89
    Villarreal v posledních minutách trochu ubral na tempu a už si jen hlídá svůj vypracovaný třígólový náskok.

88
    Bakambu se konečně dostal péče, když byla hra přerušena. Snad bude v pořádku.

87
    Na zemi leží Bakambu a nezvedá se. Že by to nakonec pro třígólového hrdinu nebyl veskrze pozitivní večer?

86
    Eibar sice prohrává 0:3, ale stále se sympaticky snaží vstřelit alespoň čestný gól.

84
    Joan Jordán byl blízko alespoň kontaktního gólu. Ale jeho pumelice z dálky jen orazítkovala břevno.

83
    Ramiro Guerra právě odpočítává své první minuty v La Lize v dresu Villerrealu. Zatím si za něj zahrál jen Evropskou ligu.

82
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Ramiro Guerra.
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází Cristian Rivera.

81
    Cédric Bakambu nebyl úplně daleko čtvrtému gólu, ale tentokrát na Dmitroviče nevyzrál.