Neapol – Cagliari 3:0 (kon.) | Benevento – Inter 1:2 (kon.) | Chievo – Fiorentina 2:1 (kon.)
Lazio – Sassuolo 6:1 (kon.) | Spal – Crotone 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 2:2 (kon.)
AC Milán – AS Řím 0:2 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 2:2 (kon.)
AC Milán
0:2 (0:0)
AS Řím
Neděle 01.10.2017, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 7. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:58:20)

Svěšené hlavy borců AC, které dnešní duel nezvládlo. Druhý ligový zápas AC s římským klubem končí porážkou, po porážce na Laziu 1:4 přichází i domácí prohra 0:2 s AS... celkem tedy skóre 1:6 a 0 bodů. To není dobrá vizitka pro AC, alarmující je zejména neschopnost vytvořit si šanci, dnes se domácí spoléhali hlavně na nakopávané míče, které ale k úspěchu celý zápas prostě nevedli. Naproti tomu hosté častěji drželi míč na zemi a nakonec se, po zlepšení kombinace ve druhé půli, dostali do šancí a díky dvěma gólům rozhodli o svém vítězství.

90+3

90+1
    Tři minuty nastavil sudí nad rámec základní hrací doby, utkání se tak bude již pouze dohrávat.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté jsou již ve velké pohodě a je víceméně jasné, že si dnes z Milána odvezou tři body.

89
    Až nyní se domácí přece jenom dostali na polovinu AS, ale je tomu opět tak, že je tu nákop míče dopředu, což je snadná práce pro defenzivu soupeře.

88
    Znovu sledujeme kombinaci hostů na útočné polovině, to je velká dominance AS v posledních zhruba deseti minutách.

86
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Juan Jesus.

85
    I při tomto stavu jsou aktivnější hosté, kteří nyní doslova uzamkli soupeře na jeho polovině.

84
    Těžko očekávat, že by se AC nějak vzchopilo a ještě dokázala s výsledkem něco udělat.

83
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Giacomo Bonaventura.

81
    Edin Džeko (AS Řím) se nyní dostal na pravou stranu a mimo střelecký úhel, míč mu navíc utekl mimo hrací plochu.
    80. Červená karta po 2. žluté

80
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) za podražení Nainggolana a je to odchod do šatny, domácí budou dohrávat v oslabení.

79
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Patrick Cutrone.

78
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Gerson.
    77. Alessandro FLORENZI - 0:2

77
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Když to nejde domácím, tak góly začali dávat hosté... Radja Nainggolan (AS Řím) vypálil, Gianluigi Donnarumma jeho střelu jen vyrazil před sebe a míč tak musel do sítě uklidit z dorážky ALESSANDRO FLORENZI.