Pittsburgh – Columbus 0:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Ottawa 9:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Boston 1:0 (kon.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Arizona 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:0 (po pr.) | St. Louis – Washington 3:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:5 (kon.)
Minnesota Wild
5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
Dallas Stars
Neděle 01.10.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL

57:49
    Na dvě minuty za hrubost si na trestné lavici odpočine Brett Ritchie (DAL).

52:25
    Matt Dumba (MNS) je dalším z hráčů Minnesoty, jenž míří na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

47:31
    Ryan Suter (MNS) dostává dvě minuty za sekání, a Dallas si tak zahraje přesilovou hru.

38:12
    Nino Niederreiter (MNS) je vyloučen na dvě minuty za hákování, a tak si hosté ještě v závěru třetiny zahrají přesilovou hru.

16:36
    Martin Hanzal (DAL) je vyloučen na dvě minuty za sekání, a tak si domácí v závěru první části zahrají přesilovou hru.

13:16
    Tyler Ennis (MNS) hákoval jednoho z obránců Dallasu, a tak si za svůj počin odsedí dvě minuty na trestné.

07:08
    Tyler Pitlick (DAL) dostává dvě minuty za držení, a tak si Minnesota zahraje první přesilovou hru v utkání.

00:35
    Kyle Quincey (MNS) dostává dvě minuty za hrubost a na druhé straně současně odchází za katr Antoine Roussel (DAL), jenž si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 22. Koivu (Zucker, Granlund), 28. Coyle (Staal, Niederreiter), 41. Staal (Spurgeon, Niederreiter), 55. Staal (Spurgeon, Coyle), 59. Foligno (Ek, Spurgeon) – 48. Spezza (Ritchie, Elie)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, Spurgeon, Reily, Quincey – Niederreiter, Staal, Coyle – Zucker, Koivu, Granlund – Foligno, Eriksson Ek, Stewart – Ennis, Cullen, Kunin.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Methot, Oleksiak, Lindell, Honka, Hamhuis, Johns – Elie, Spezza, Ritchie – Roussel, Hanzal, Shore – Smith, Faksa, Pitlick – Dickinson, Hintz, Cracknell.