HK MD Šumperk – Havířov 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 6:1 (kon.) | Letňany – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Poruba – Vítkovice 0:12 (kon.)
Technika Brno – Zlín 1:2 (po pr.) | Třemošná – Sparta 0:1 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 0:8 (kon.)
K. Vary – Slavia 7:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:3 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 1:11 (kon.)
Warriors Brno – Třinec 2:4 (kon.)
PZ Kladno
0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 21.10.2017, 14:55 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 10. kolo

Konec zápasu. (16:58:14)

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Kladno už jen nahazuje puky do útočného pásma.

58:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JAN SLANINA si nabruslil mezi kruhy a poslal puk nad rameno brankáře Pulce. Asistence: Daniel Malák.

58:23
    Zakázané uvolnění Plzně. Buly před Prchlíkem.

58:05

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Opět je puk pryč z obranného pásma Plzně.

57:07
    Kladnu se přesilovka vůbec nedaří a hosté opět vyhazují puk.

56:34
    Plzni se podařilo vyhodit puk.

56:05
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Páník – 2 min., faul kolenem).

55:34
    Štrombach otestoval Prchlíka z ostrého úhlu, ale ten zůstal v pozoru a puk vyrazil.

54:47
    Kapitán týmu VLADIMÍR KREMLÁČEK tečoval Hamšíka střelu mezi betony brankáře Pulce, který byl již bezmocný. Asistence: Jakub Hamšík, Sebastián Malát.

53:40
    Malák pálil od modré čáry, ale jeho střela byla sražená nad bránu a poté do ochranné sítě.

53:00
    Vágner si položil Pulce poslal mu puk k pravé tyčce, ale brankář domácích se neuvěřitelně natáhl a puk schoval mezi betony.

52:20
    Hosté stále tlačí na obranu domácích, kteří si nevědí rady s útokem Plzně.

51:36
    Hamšík pálil zprava, ale našel pouze výstroj brankáře Pulce.

51:00
    Hosté se opět držejí v útočném pásmu.

50:31
    Plzeň se snaží úplně rozebrat obranu Kladna, ale v cestě se jim snaží stát Pulec, který předvedl další zákrok.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 9. Kremláček (Jiříček), 14. Malát (Hollar), 15. Ženíšek (Vágner, Adamec), 22. Adamec (Vágner, Hamšík), 29. Pánek (Soukup), 42. Adamec (Ženíšek), 55. Kremláček (Hamšík, Malát), 59. Slanina (Malák)

PZ Kladno: Pulec (Burda) – Vyhnal, Horák, Hříbal, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Brejcha, Štrombach, Hurta, Karmazin, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa, Pulda, Vimmer, Rambousek, Adam
    HC Plzeň 1929: Prchlík (Čech) – Páník, Hamšík, Pánek, Jiříček, Kremláček, De Sousa, Malák – Vágner, Slanina, Hauser, Soukup, Hollar, Kuchárik, Adamec, Malát, Ženíšek

Rozhodčí: Müller – Kettner, Zháňal