Benátky n/J – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:4 (kon.)
Prostějov – Slavia 0:1 (kon.) | Třebíč – K. Vary 2:3 (po pr.) | Vsetín – Kladno 5:1 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:1 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 21.10.2017, 17:00 • hala Polárka • Chance liga • 16. kolo

Dnešní zápas nabídl celkem čtyři branky. první třetině padl pouze jeden gól. Zápas budí opravdu vyrovnaným dojmem a oba týmy se prezentují skvělým dojmem. Oba týmy v úvodní třetině orazítkovaly tyč. Po šestí minutách se fanoušci Frýdku-Místku dočkali první branky. Antonín Pechanec pro svůj tým vybojoval útočné pásmo a Vít Christov před brankářem dokázal tečovat puk před brankářem. Druhá třetina zápasu byla bezbranková. V závěrečné části jsme se dočkali celkem tři branek. Přerov pět minut před koncem utkání dokázal vyrovnat a zdálo se, že dojde na prodloužení. Frýdek-Místek ovšem skvěle zareagoval a hned minutu na to si vzal vedení zpět na svou stranu. Třicet sekund před koncem se ještě trefil Lukáš Kaukič do prázdné branky. (19:14:31)

59:25
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek-Místek zvyšuje na rozdíl dvou branek. Antonín Pechanec vypíchl puk soupeři a přihrál ho LUKAŠOVI KAUKIČOVI, který trefil odkrytou branku Přerova. O výhře domácích už nikdo nemůže pochybovat. Asistence: Antonín Pechanec, David Klimša.

58:00
    Běží poslední dvě minuty poslední třetiny.

56:11
    A vedení je opět na straně domácího týmu. MARIÁN ADÁMEK napřáhl ke střele na hranici modré čáry a jeho rána letěla tak rychle, že brankář Klimeš neměl šanci reagovat. Frýdek-Místek dokonale odpověděl na soupeřovo vyrovnání. Asistence: David Kofroň, Antonín Pechanec.

55:14
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen dočkali vyrovnání. V přesilové hře se ke střele RADOMÍR PALA a svou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě. Brankář Strmeň si na střelu sice sáhl, ale nedokázal ji zlikvidovat. Asistence: Tomáš Sýkora, Roman Pšurný.

54:57
    Vhazování před domácí brankou.

54:43
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ctirad Ovčačík – 2 min., podražení).

54:43
    Oddechový čas pro hosty.

53:48
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Berger – 2 min., sekání).

52:31
    Vhazování před brankou domácího týmu.

50:55
    Přerov v posledních minutách převzal iniciativu a dostává soupeře pod tlakem. Branku se mu; ohrozit ještě nepovedlo.

49:20
    Frýdek-Místek se dostal do přečíslení a David Klimša se zachoval malinko sobecky, jeho střela letěla pár centimetrů od levého horního rohu.

48:35
    Strmeň si pro puk vyjel za brankou a poslal puk ze svého obranného pásma.

47:36
    Zakázané uvolnění Frýdku-Místku, bude se vhazovat.

47:04
    Brankář Klimeš si kryje puk do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.

45:15
    Sýkora vede útočnou akci hostujícího mužstva. V utočném pásmu ovšem o puk přišel a Frýdek-Místek přechází do rychlého protiútoku.

44:10
    Jeden z domácích obránců se ocitl po ostrém souboji na zemi a bude se vhazovat před brankou domácího týmu.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 7. Christov (Kofroň, Pechanec), 57. Adámek (Kofroň, Pechanec), 60. Kaukič (Pechanec, Klimša) – 56. Pala (T. Sýkora, Pšurný)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – L. Kovář, Haman, Ovčačík, Zahradníček, Bartko, Piegl, D. Stránský, Adámek – J. Kalus, Pechanec, Kaukič – Christov, Bajtek, Kofroň – Kafka, Przybyla, Klimša.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, M. Novotný, Čáp, Pala, Zbořil – Plášek, T. Sýkora, M. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Koblar – Goiš, Berger, F. Dvořák – Šlahař, Navrátil.

Rozhodčí: Jan Doležal, Tomáš Zbořil – Michal Jílek, Martin Šperl