Besiktas – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Real Madrid 3:1 (kon.) | Dortmund – APOEL 1:1 (kon.)
Porto – RB Lipsko 3:1 (kon.) | Šachtar – Feyenoord 3:1 (kon.) | Neapol – Manchester City 2:4 (kon.)
Liverpool – Maribor 3:0 (kon.) | Sevilla – Spartak 2:1 (kon.)
FC Porto
3:1 (1:0)
RB Lipsko
Středa 01.11.2017, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga mistrů • Skupina G

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:21. (22:43:27)

Je hotovo! Porto nakonec dokázalo doválčit toto utkání do vítězného konce a z dnešního klání bere všechny tři body. Lipsko sice ve druhém poločasu dokázalo srovnat stav utkání, domácí hráči si ale ještě přichystaly dvě trefy, čímž zpěčetili dnešní vítězství.

90+4
    90+3. Ricardo PEREIRA - 3:1

90+3
    Porto právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Aboubakar vysunul do samostatného sóla MAXIMILIANA PEREIRU, který měl spoustu prostoru a i času na zakončení. Domácí hráč se nakonec rozhodl pro přízemní střelu, na kterou byl Gulasci nakonec krátký.

90+3
    Domácí fandové se v tuto chvíli dali na modlení. Lipsko se dostalo do náporu, nicméně stále se nemůže dostat do dobré pozice.

90+2
    Porto hraje přesně tak, jak mu to vyhovuje. Tedy s míčem, co nejdále od vlastní šestnáctky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Yacine Brahimi, přichází Diego Reyes.

89
    Lipsku se stále nedaří usadit se s míčem na útočné polovině. Domácí hráči brání velmi dobře a na vyrovnání to v tuto chvíli nevypadá.

85
    Žlutou kartu dostává Marcel Sabitzer (RB Lipsko).

84
    Na zelený pažit náhle ulehl Telles, který byl více než minutu ošetřován. Domácí levý obráncde by se měl brzy dostat zpět na hrací plochu.

83
    Rozehrávka rohového kopu patřila k těm lepším v dnešním zápase, i přesto se Sá nedotkl míče. Keitova střela zpoza šestnáctky totiž trefila pouze Andrého.

82
    Keitova snaha o centr byla zastavena o nohu Ricarda. Lipsko se tak pohrne do pokutového území, bude se totiž konat rohový kop.

81
    Konec zápasu se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes deset minut. Jistě se bude nastavovat několik minut.

80
    Josého výkop nalezl pouze nohu Orbána, které měl spoustu času na zpracování. Vypadá to, že domácím hubené vítězství stačí.

79
    Werner nyní zkoušel efektivní finesu, která se mu vůbec nepovedla. Tento moment ocenili domácí příznivci bouřlivým ironickým tleskáním.

78
    Hosté se natlačili k brankáři, jenomže jejich útočná snaha byla hodně rychle u konce. Lipsko se totiž dopustilo útočného faulu a je tak vykázáno z oblasti pokutového území.

77
    Žlutou kartu dostává Danilo Pereira (FC Porto).

David Suchý

Branky: 13. H Herrera, 62. D. Pereira (Telles), 90+3. Maxi Pereira (Aboubakar) – 48. Werner (Sabitzer)

Karty:   77. D. Pereira (PRT) – 42. Halstenberg (RBL), 64. Augustin (RBL), 85. Sabitzer (RBL)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:21.
    FC Porto: J. Sá – R. Pereira, Felipe, Marcano, Telles – J. M. Corona (72. Maxi Pereira), H Herrera (C), D. Pereira, Brahimi (89. D. Reyes) – Marega (12. A. André), Aboubakar.
    Náhradníci: Casillas – A. André, S. Oliveira, D. Reyes, Hernâni, Ó. Torres, Maxi Pereira.

RB Lipsko: Gulácsi – Bernardo, Orban (C), Upamecano, Halstenberg (46. Klostermann) – Kampl, Keïta – Forsberg, Sabitzer, Bruma (46. Werner) – Augustin (75. Y. Poulsen).
    Náhradníci: Mvogo – Klostermann, Demme, Konaté, Laimer, Y. Poulsen, Werner.

Rozhodčí: Haţegan – Șovre, Gheorghe (všichni Rumunsko)