Kanada black – Česko 5:0 (kon.) | Kanada white – Česko 7:2 (kon.)
Kanada black
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Česko
Úterý 07.11.2017, 03:00 • Encana Events Centre, Dawson Creek • World U17 Hockey Challenge

56:16
    Kromě velké šance ale přišel také faul a Matěj Toman byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

54:03
    Alex Beaucage byl po pátém gólu Kanada Black vyloučen na dvě minuty, které vyfasoval za krosček.

51:45
    Lukáš Pařík dokázal rozbít další samostatný únik Kanady a Daniel Poizl poté jednoho z protihráčů zezadu srazil k ledu. Následovaly dvě minuty za nedovolené bránění.

49:48
    Tag Bertuzzi byl vyloučen na dvě minuty za sekání a český tým si zahraje další přesilovou hru. Již osmou.

47:22
    Blake Murray nedokázal po obrovském závaru před českou bránou dorazit puk do sítě a Jamieson Rees poté do Lukáše Maříka tvrdě narazil. Dvě minuty nedovolené bránění brankáře. Další vyloučení.

44:15
    Jan Mlčák fauloval a byl vykázán na trestnou lavici, kam usedl na dvě minuty za hrubost.

41:07
    Alex Newhook si dnes připsal gól a asistenci, nyní byl ale vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

35:34
    Matthew Robertson vyhodil puk z obranného pásma bez teče přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Česká reprezentace má k dispozici přesilovou hru 5 na 3! Využije ji?

35:13
    Tag Bertuzzi byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a česká reprezentace si zahraje v početní převaze.

24:40
    Hayden Fowler vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

15:29
    Sasha Mutala byl vyloučen na dvě minuty za hákování a následovat bude hra 4 na 4. Poté začne zkrácená přesilová hra české reprezentace.

14:56
    Ondřej Pšenička fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za držení. Přesilová hra pro Kanadu.

06:06
    Maxence Guénette dostal dvě minuty za sekání a česká reprezentace má možnost skórovat v přesilové hře.

02:11
    Tag Bertuzzi byl vyloučen na dvě minuty za hákování a česká reprezentace bude mít v úvodu přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Rees (Fowler), 24. Newhook (Beaucage, Bertuzzi), 32. Beaucage (Newhook), 51. Mutala (Newhook), 53. Robertson (Dach, Bertuzzi)

Kanada black: Basran (Maier) – Robertson, Korczak, Alexander, Guénette, Harley, Inniss, Reid – Rizzo, Dach, Mutala – Bertuzzi, Newhook, Beaucage – Rees, Tomasino, Fowler – Peach, Prueter, Mercer – Murray.
    Česko: Pařík (Malík) – Mlčák, Kubíček, Poizl, Haš, Homola, Rasin, Kučeřík – Teplý, Přikryl, Toman – Barinka, Najman, Lang – Morong, Pytlík, Koffer – Jouza, Vitouch, Pšenička – Peterek.