Mohuč – Stuttgart 3:1 (kon.) | Paderborn – Ingolstadt 1:0 (kon.) | Norimberk – Wolfsburg 0:2 (po pr.)
Schalke – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.)
SC Paderborn 07
1:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Úterý 19.12.2017, 18:30 • Benteler Arena, Paderborn • Německý pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:27:58)

Je konec! Třetiligový Paderborn trochu nečekaně v dnešním utkání zvítězil 1:0 a tudíž postupuje dál, když poráží druholigový Ingolstadt! V první půli jsme viděli pouze velký počet faulů. Ovšem ve druhém poločase v 56. minutě vstřelil jediný gól utkání domácí Ben Zolinski. Hosté v 71. minutě vyrovnali, ale gól nebyl uznán, jelikož se hostující střelec ocitl v ofsajdu. Konec zápasu si už Paderborn pohlídal a postoupil tak do čtvrtfinále!

90+5

90+5
    Poté se hostující hráč Gaus dostal ke střele, ale ta skončila jenom vedle levé tyče a Ratajczak bude mít další odkop od své brány.

90+4
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Srbeny, přichází Wimmer.

90+4
    Hosté získali autové vhazování na půlce Paderbornu.

90+4
    Poté se hosté provinili faulem ve středu hrací plochy a u míče tak budou domácí.

90+3
    Ovšem s následným centrem z něj si poradil domácí brankář Ratajczak lehce.

90+2
    Krausse se provinil faulem na levé straně a dostal žlutou kartu. Ingolstadt má přímý kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Velká šance domácích, kterých bylo ve vápně hostů víc, ale střela hráči Paderbornu nevyšla. Ovšem domácí mají autové vhazování.

89
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Collins.

89
    Domácí prošli až do vápna , ale finální přihrávku vystihl obránce hostů. Ovšem domácí zůstanou u míče v podobě autového vhazování.

88
    Ovšem nyní se hosté provinili faulem na domácího brankáře Ratajczaka a hra je přerušena.

87
    Po něm míč odhlavičkoval domácí hráč do zámezí a uvidíme další rohový kop hostů.

86
    Domácí nikam nespěchají, ale nyní hosté vybojovali rohový kop z levé strany.

85
    Příliš dlouho přihrávku nedostihl na hrací ploše Antwi-Adjej a následuje odkop od brány Matipa.

84
    Hostům se čas rychle krátí a nyní to zkouší po pravé straně.

Michal Raška

Branky: 56. Zolinski

Karty:   66. Boeder (PDN), 90+2. Krausse (PDN) – 22. Pledl (ING), 38. Gaus (ING), 42. Cohen (ING), 67. Kittel (ING)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 9:10. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 16:16.
    SC Paderborn 07: Ratajczak – Boeder, Schonlau, Strohdiek (C), Herzenbruch – Zolinski (89. Collins), Krausse, Wassey, Antwi-Adjej – Srbeny (90+4. Wimmer), Michel (83. Bertels)
    Náhradníci: Zingerle – Bertels, Collins, Fesser, Stingl, van der Biezen, Wimmer

FC Ingolstadt 04: Nyland – Levels, Matip (C), Wahl, Gaus – Trasch (74. Kutschke) – Pledl (33. Leipertz), Cohen, Morales, Lex (62. Kittel) – Lezcano
    Náhradníci: Knaller – Colak, Christiansen, Kittel, Kutschke, Leipertz, Schrock

Rozhodčí: Felix Zwayer – Dr. Martin Thomsen, Holger Henschel