KHL
Novosibirsk – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 5:3 (kon.) | Barys – Ufa 0:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Soči 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 2:0 (kon.)
Toljatti – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 2:3 (0:2 po s.n.)

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Jenže domácí tým vybojoval kotouč a LINUS VIDELL si to mířil sám na odkrytou bránu hostů. Nedělalo mu problém ji bezpečně trefit. 2:0. Bez asistence.

58:10
    Enroth odjel na střídačku, hosté to zkouší v šesti.

56:17
    Nádherný Pavlovičův průnik zastavilo buď rameno Francouze nebo tyč! Uvidíme to asi lépe z opakovaného záběru.

39:45
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ivan Višněvskij – 2 min., držení protihráče).

39:45
    Obrovskou šanci na konci třetiny měl Minsk! Howden se protáhl mezi beky a mířil si to sám na Francouze. Bekhendovou kličku mu český brankář výborně přečetl, ovšem domácí se dopustili faulu.

34:04
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jevgenij Lisovec – 2 min., podražení).

33:34
    Fontaineho přihrávka spadla přímo na hokejku Děnisova. Kapitán Minsku měl obrovskou šanci, bohužel pro hosty, bránu netrefil.

30:17
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., podražení).

18:24
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Mamajev – 2 min., příliš mnoho hráčů).

17:28
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., držení protihráče).

15:38
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jurij Petrov – 2 min., sekání).

12:23
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., podražení).
    12:00 Nick BAILEN - 1:0

12:01
    Domácí jdou do vedení! Nenápadnou akci zakončil NICK BAILEN. Čeljabinsk zavezl kotouč do útočné třetiny, kde se Bailen dostal k odraženému puku, vypálil z otočky a dal gól. Dobrou práci odvedl na brankovišti také Gynge. Bez asistence.