Chambly – Štrasburk 1:0 (kon.) | PSG – Marseille 3:0 (kon.)
FC Chambly-Thelle
1:0 (0:0)
RC Štrasburk
Středa 28.02.2018, 19:15Francouzský pohár • Čtvrtfinále

FC Chambly-Thelle byl zejména ve druhém poločase jasně lepším týmem, dokázal v 83. minutě vstřelit branku, díky které postupuje ve francouzském poháru dál. Naopak RC Štrasburk Alsace v turnaji končí. (21:04:47)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.

90+2

90+2
    Hraje se na polovině hrací plochy, Alsace se nemůže dostat do zakončení.

90+1
    Dvě minuty mají fotbalisté Štrasburku na vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Chambly rozehrávalo volný kop, ale rána byla nepřesná. Štrasburk rychle rozehrává a snaží se nejrychleji dostat do útočné fáze.

88
    Žlutou kartu dostává (FC Chambly-Thelle).

87
    Z pohledu RC čas běží velmi rychle, naopak jeho soupeři mají pocit přesně opačný.

86
    Chambly hraje velmi dobře, naopak hosté už mnoho času na vyrovnání nemají.

86
    Štrasburk se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale velmi rychle přišel o míč, a tak se musí znovu bránit.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Blayac, přichází Foulquier.
    83. Lassana DOUCOURE - 1:0

83
    Chambly právě vstřelilo branku!
    Krásný balon a je to 1:0. Tým vedený jako domácí se zaslouženě dostává do vedení. Po centru před branku usměrnil balon do sítě pohotově LASSANA DOUCOURE.

82
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase.

81
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Saadi, přichází Bahoken.

79
    Po nepřesné akciChambly bude vykopávat brankář Kamara.

78
    Obrana RC si nyní tak tak dokázala poradit s akcí, kterou vedl Henry. K zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.

77
    Znovu rohový kop, brankář Kamara nyní balon snadno sebral a bude vkopávat. Patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu.

76
    Grimm odkopl míč mimo hrací plochu, další rohový kop.

76
    Balon se snesl před branku, ale obrana dokázala odhlavičkovat.

75
    Hra se nyní vyrovnala. Nicméně po bleskové akci má tým vedený jako domácí k dispozic rohový kop.

73
    Volný kop pro fotbalisty v černém. Šanci má Chambly. Padovani vypálil na branku, jenže minul. Gólman zasahovat nemusel.

71
    Seka se pokoušel něco vymyslet na útočné polovině, hledal spoluhráče před brankou, ale pas byl nepřesný.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme hodně opatrnou hru. Šance k vidění sice jsou, ale žádné velké.

68
    Chambly ukázalo, že pokud dostane šanci, rozhodně se pokusí vypálit.

67
    Volný kop pro Chambly. Přímou střelu na branku jemně vyrazil brankář na rohový kop. Ten byl rozehraný hodně rychle a také nepřesně.

65
    Žlutou kartu dostává Grimm (RC Štrasburk Alsace).

65
    Goncalves se nabízel spoluhráčům pro přihrávku, ale balon se k němu nedostal, a tak hraje soupeř.

64
    Kamara nyní musel zasahovat proti nepříjemné střele z velké dálky, ale dokázal si poradit.

62
    Štrasburk kombinuje na útočné polovině a pokouší se vypracovat si velkou šanci, obrana soupeře ale plné své úkoly na výbornou.

60
    Šedesát minut hry je minulostí, sledujeme aktivní hru RC, ale obrana soupeře je zatím pozorná.

58
    Obrana akci dokázala zastavit jen za cenu rohového kopu. I ten dokázala obrana Chambly zastavit. Následně bude po nepřesné ráně vykopávat gólman.

57
    Šance pro Štrasburk. Pinoteau organizuje svou obranu.

56
    Kamara nyní bude vykopávat od své branky, jeho rozehrávka ale byla poněkud nepřesná. Hrát tak bude Chambly.

52
    Doucoure dobře zakončoval, jeho ránu ale vykopl mimo branku dobře se vracející obránce.

51
    Střídání v týmu FC Chambly-Thelle: ze hřiště odchází Hilaire, přichází Popelard.

50
    Fanoušci znovu, podobně jako v prvním poločase, i nyní odpálili pyrotechniku.

50
    Po nepřesné akci Chambly bude rozehrávat od své braky gólman Kamara.

48
    Aktivně i po přestávce hraje tým vedený jako hostující aktivně.

46
    Zápas, ve kterém čekáme na gól, pokračuje druhým poločasem.

46

RC Štrasburk Alsace měl velké šance, které neproměnil. Saadi trefil štangli, a tak platí nerozhodný stav.

45+0

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.

44
    Fotbalisté v bílém se nikam neženou a pokouší se hrát co nejdál od své branky. To se Alsace zatím daří.

43
    Saadi se dopustil útočného faulu, a tak budou rozehrávat domácí.

42
    Pinoteau vykopává od své branky, podpořil tak rychlý přechod spoluhráčů do útočné fáze.

41
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Velké šance měl Štrasburk, ale proměnit je nedokázal.

39
    Martinez se stačil vrátiti a zastavit tak nebezpečnou útočnou akci domácího celku.

38
    Kamara si organizuje spoluhráčem, hosté se nyní musí bránit tlaku soupeře.

36
    Chambly přečkalo tlak soupeře, a proto se nyní může také podívat na útočnou polovinu, ke střele se domácí nedostali.

35
    Hostující celek propadl na útočné polovině, a tak měl co dělat, aby dokázal zastavit brejk soupeře. Nakonec se to podařilo.

34
    Martinez se zapojil do rozehrávky svého týmu z obranné poloviny. Rychle se dostal balon před domácí branku, ale obrana si dokázala poradit.

33
    Grimm hledal na útočné polovině spoluhráče, jeho rána ale byla zblokovaná.

32
    Tempo hry je hodně podprůměrné, do jisté míry se na tom podepsal opožděný start utkání, navíc ani počasí není pro fotbal ideální.

31
    Lala byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Štrasburku tak končí.

30
    Hraje se na polovině hrací plochy a hostující fotbalisté stále mají optickou a mnohdy i územní převahu.

29
    Vykopávat bude domácí brankář, mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.

28
    Lala vedl akci svého týmu, ale finální přihrávka byla hodně nepřesná.

27
    Nyní se domácí dostali na útočnou polovinu a velmi rychle jednoho z nich fauloval Seka.

26
    Obrázek hry je stále stejný, Alsace hraje aktivněji, naopak domácí FC se musí bránit.

25
    Převahu momentálně mají hostující hráči, kteří kombinují na útočné polovině, domácí obrana je ale pozorná.

23
    Velmi dobře nyní zasáhl brankář domácího celku proti střele Terriera. Hostujíc hráč vypálil z pokutového území, ale gólmana nepřekonal.

21
    Hraje se na polovině hrací plochy, po rychlé akci po pravé straně zakončoval Aholou, jehož rána končí nad.

20
    Dvacet minut hry je pryč, největší šanci měl hostující Saadi, jehož ránu zastavila tyčka. Nyní vykopává domácí brankář.

19
    Doucoure se pokoušel zakončovat, ale jeho pokus byl hodně nepovedený, navíc by mířil do středu branky, kde byl gólman.

17
    Domácí celek se nyní probojoval na útočnou polovinu, kde chtěl kombinovat. Jenže hned jedna z prvních přihrávek se nepovedla, a tak hraje soupeř.

16
    Lala se dostal ke střele z velké dálky a jeho projektil končí mimo hrací plochu. Rozehrávat tak bude gólman.

15
    Hra se bez výraznější šance nyní přelévá ze strany na stranu.

14
    Doucoure se propracoval do zakončení, ale jeho centr před branku byl nepovedený.
    12. Saadi trefil tyčku.

12
    Chambly se musí bránit. Zakončoval Saadi, jehož rána se od tyče odrazila zpět do hry. Velkou šanci měli nyní hosté.

12
    Pinoteau rozehrává od své branky a snad poprvé se také ozývají domácí fanoušci, kteří na stadionu vydrželi i přes o čtyřiceti minut posunutý výkop.

11
    Deset minut hry je pryč, na výraznější akci stále čekáme. Počasí pro fotbal rozhodně ideální není. Fouká silní vítr a jsou minus dva stupně.

10
    Hraje se na polovině hrací plochy. Hostující útočnou akci vedl Martinez, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

8
    Všichni fotbalisté hrají v minus dvou stupních v dresech s dlouhými rukávy, akorát Goncalves hraje v krátkém.

7
    Sledujeme hodně opatrný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Gólmana mnoho práce nemají.

6
    Hilaire fauloval, a tak budou rozehrávat volný kop na útočné polovině fotbalisté Štrasburku.

5
    Nyní jsou u míče domácí, kteří se pokouší prokombinovat do střelecké pozice. Zatím ale marně.

4
    Hosté měli k dispozici rohový kop, ale centr před branku dokázala poměrně snadno zastavit domácí obrana, a tak se směr hry otáčí.

2
    Od svého brankáře rozehrává hostující celek, domácí fotbalisté se snadno dokázali ubránit.

2
    Domácí hrají v černém, hosté v bílém.

1
    V poklidném tempu zápas začíná, více ze hry mají domácí fotbalisté.

1

Vinou technické poruchy na stadionu je start zápasu posunut na 19:15.

FC Chambly-Thelle postoupilo do čtvrtfinále díky vyhranému osmifinále. V zápase pro Granville se prosadil v 51. minutě Doucoure, následně vedení mohl navýšit Mintiel, který ovšem neproměnil pokutový kop.

RC Štrasburk Alsace si v osmifinále poradil s Grenoblem 3:0. První branku zápasu vstřelil Bahoken ve 32. minutě. Dvanáct minut před koncem navýšil vedení hostujícího celku Terrier. Ve čtvrté minutě nastavení si vlastní gól nešťastně dal Sotoca.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského fotbalu. V tomto pohárovém zápase proti sobě nastoupí FC Chambly-Thelle a RC Štrasburk Alsace.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.