Ostrava – Brno 2:0 (kon.) | Olomouc – Karviná 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:2 (1:1)
MFK Karviná
Pondělí 05.03.2018, 13:00 • Andrův stadion, hřiště č. 2 • Juniorská liga – Morava • 19. kolo

90
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Poslední útok tohoto utkání končí gólem! Sigma otáčí vývoj dnešního utkání a jde do vedení, prosadil se znovu ROSTISLAV BAĎURA!

83
    Dva rychlé útoky na obou stranách! V obou případech si brankáři museli připsat důležité zákroky, skóre se nemění!

79
    Další žlutá karta, opět pro hostujícího fotbalistu. Potrestaným nyní Oliver Putyera.

74
    Rozhodčí přerušuje hru a píská faul, zároveň vytahuje úvodní žlutou kartu v tomto zápase, vidí ji Daniel Řapek.

60
    Hodina hry za námi, domácí opět srovnávají vývoj tohoto utkání! Na konci celé akce byl ROSTISLAV BAĎURA!

49
    Karviná právě vstřelila branku!
    Třetí střelecký pokus, který směřoval mezi tři tyče, končí druhou brankou hostů! O tu se postaral BOHDAN PRYBLUDA!

43
    Vyrovnávají branka nakonec v samotném závěru první půle přichází! VOJTĚCH KAMAS dokázal jako první vyzrát na hostujícího gólmana!

3
    Ještě za námi nejsou ani tři minuty, hosté jdou do vedení! Z rohu velkého vápna vystřelil OLIVER PUTYERA, který otevřel skóre!