Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (po pr.) | Colorado – Nashville 2:4 (kon.)
Calgary – San Jose 4:7 (kon.) | Anaheim – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Chicago 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 2:4 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 0:3 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Opuštěnou branku trefuje od pravého mantinelu SAM REINHART. 5:3! Asistence: Ryan O'Reilly.

58:20
    Bérubé spěchá na střídačku, hosté to zkusí v šesti!
    58:04 Nicholas BAPTISTE - 4:3

58:04
    Necelé dvě minuty před koncem jdou domácí možná do rozhodujícího trháku! Larsson vyhrál buly a střelu Scandelly od modré tečoval za Bérubého NICHOLAS BAPTISTE. Dvaadvacetiletý útočník tedy zapisuje do statistik dnes svůj druhý gól, 4:3! Asistence: Marco Scandella, Johan Larsson.

57:58
    Nyní Pominville před branku na Wilsona, jeho teč Bérubé zastavuje.

56:03
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., hákování).

55:58
    Eichel dostal přihrávku před branku a ocitl se sám před Bérubém! Bekhendový blafák ovšem nedotáhl do úspěšného konce.

52:06
    Po špatné rozehrávce Sabres se ke střele dostal Saad, Johnson musel vyrazit.

45:50
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Duncan Keith – 2 min., podražení).

43:36
    Kapitán Hawks se dostal do podobné situace, ze které na začátku třetí třetiny skóroval! Tentokrát jej ale Johnson vychytal.
    42:17 Nicholas BAPTISTE - 3:3

42:17
    Buffalo srovnává na 3:3! Od levého mantinelu vystřelil Beaulieu a kotouč ještě tečoval před brankou NICHOLAS BAPTISTE. Asistence: Nathan Beaulieu, Victor Antipin.
    40:20 Jonathan TOEWS - 2:3

40:20
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hawks poprvé v zápase vedou! Kane poslal JONATHANA TOEWSE a Saada do situace 2 na 1. Kapitán Chicaga s první střelou neuspěl, jeho následná dorážka už ale skončila za Johnsonem. Pro Toewse dnes druhý bod! Asistence: Brandon Saad, Patrick Kane.

39:33
    Nyní je tu Haydenova šance, Johnson musel vytáhnout dobrý zákrok.

38:47
    Schmaltz to udělal velmi pěkně, z pravé strany ale následně trefil pouze tyč.
    34:15 Tomáš JURČO - 2:2

34:15
    Máme znovu srovnáno! Z pravé strany vystřelil TOMÁŠ JURČO. Johnson jeho střelu vyrazil, kotouč si ale následně do vlastní branky srazil jeden z beků. Slovenský útočník se prosadil letos počtvrté, 2:2! Bez asistence.
    31:07 Ryan O'REILLY - 2:1

31:07
    Šavle využívají přesilovou hru a podruhé v zápase vedou! Eichelovu střelu z levé strany sice Bérubé vyrazil, kotouč ale následně za brankovou čáru protlačil důrazný RYAN O'REILLY. Zkušený útočník zaznamenává dvacátý gól v této sezoně, 2:1! Asistence: Sam Reinhart, Jack Eichel.

29:46
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tomáš Jurčo – 2 min., sekání).
    28:15 Jordan OESTERLE - 1:1

28:15
    Devětadvacátá minuta utkání, máme srovnáno! Po krásné akci se prosazuje JORDAN OESTERLE. Tento obránce si najel před branku, Kaneovu přihrávku pak poslal z první za Johnsonova záda. Rodák z amerického Dearborn Heights si připisuje pátý gól v tomto ročníku, 1:1! Asistence: Patrick Kane, Jonathan Toews.

27:18
    Eichel se šikovně dostal až k Bérubému, jeho bekhend se ale neujal.

27:00
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Vinnie Hinostroza – 2 min., podražení).

26:35
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., nedovolené bránění).

20:28
    Toews střílel z mezikruží, Johnson musel předvést dobrý zákrok.

19:46
    Saad se dostal do druhé velké šance v dnešním zápase, na Johnsona ale znovu nevyzrál.
    18:10 Benoit POULIOT - 1:0

18:10
    Domácí otevírají na začátku devatenácté minuty skóre dnešního utkání! Ristolainenovu střílenou přihrávku zhodnotil bekhendovou dorážkou BENOIT POULLIOT. Pro kanadského útočníka třináctá branka v sezoně, 1:0! Asistence: Rasmus Ristolainen, Sam Reinhart.

16:02
    Gustafsson vystřelil nebezpečné od modré čáry, k dorážce se pak ještě dostával Hinostroza. Sabres ale odolali.

11:55
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Brendan Guhle – 2 min., sekání).

11:54
    Schmaltz přihrál pěkně před branku na Murphyho, Johnson předvedl dobrý zákrok pravým betonem.

06:59
    Dobrá střela od Scandelly, Bérubé si svým zákrokem nebyl vůbec jistý.

03:40
    Nyní se už Saad k zakončení dostal a byla z toho velká šance Chicaga. Johnson však podržel své spoluhráče.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 19. B. Pouliot (Ristolainen, S. Reinhart), 32. R. O'Reilly (S. Reinhart, Eichel), 43. Baptiste (Beaulieu, Antipin), 59. Baptiste (Scandella, Jo. Larsson), 60. S. Reinhart (R. O'Reilly) – 29. Oesterle (P. Kane, J. Toews), 35. Jurčo, 41. J. Toews (Saad, P. Kane)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Guhle, Falk, Beaulieu, Antipin – S. Wilson, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Eichel (A), Pominville (A) – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Ju. Bailey.
    Chicago Blackhawks: Bérubé (A. Forsberg) – Keith (A), C. Murphy, E. Gustafsson, Seabrook (A), Oesterle, Rutta – Saad, J. Toews (C), P. Kane – DeBrincat, Anisimov, Jurčo – Sharp, Kämpf, Hayden – Hinostroza, Schmaltz, Highmore.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Peter MacDougall – Brad Kovachik, Mark Shewchyk

Diváci: 19 070