HC´ 05 Banská Bystrica
5:2 (0:1, 1:1, 4:0) Stav série: 4:0
HK Nitra
sk Úterý 03.04.2018, 18:00Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Urágan domácej Banskej Bystrice v tretej tretine rozhodol o postupe Baranov do finále. Po výsledku 5:2 víťazí Banská Bystrica v sérii s Nitrou prekvapujúco hladko 4:0 a zaslúžene tak mieri do štvrtého finále v poradí. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:38:26)

59:40
    Diváci v Banskej Bystrici už oslavujú postup do finále a to po štvrtý raz za sebou.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:45
    Banská Bystrica dala gól!
    Ján Brejčák svojou strelou ešte opustenú bránku Nitry minul, no ERIC FAILLÉ predbehol obrancov HK a puk zasunul do siete. Asistencia: Ján Brejčák.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:49
    Nitra stále kombinuje v útočnom pásme.

57:35
    Banská Bystrica poslala puk cez všetky čiary, buly pred Lukášom sa teda bude opakovať.

57:20
    Strelu Henricha Ručkaya z diaľky skryl na svojej hrudi Jan Lukáš. Nitra získava buly a sťahuje Nathana Lawsona z bránky!

56:25
    Čas letí ako bodnutý včelou, nádej Nitry na zvrat v dnešnom zápase je menšia a menšia.

55:49
    Hostia začínajú jeden z posledných útokov z hĺbky vlastného obranného pásma.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, pre Nitru možno posledných päť minút tejto sezóny.

54:59
    Parádna akcia domáceho tímu, kedy Skalický výborne pripravil pozíciu pre GUILLAMEUA ASSELINA, ktorý pridáva štvrtý gól svojho tímu. Asistencia: Pavol Skalický.

54:40
    Dnešné stretnutie sleduje 2753 divákov.

54:09
    Obrovská šanca hostí, Paulovič s Krištofom v prečíslení 2 na 1. Matej to však posunul Krištofovi o čosi neskôr a ten už bol vytlačený obrancom Banskej Bystrice zo streleckej pozície.

53:35
    Patrik Lamper v prečíslení 2 na 1 nedokázal presne prihrať Češíkovi, keďže výborný obranný zákrok predviedol Troy Milam.