Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)
Nashville Predators
4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 08.04.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:48:54)

Dnešní utkání sledovalo 17 594 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Columbus: 13

Je konec! Vítězem základní části NHL a držitelem Prezidentské trofeje se stává NASHVILLE PREDATORS!
    Nasvhille ovládl základní část nejlepší hokejové ligy světa s bilancí 53 vítězství a ziskem 117 bodů, bravo!

59:21 Filip FORSBERG - 4:2

59:21
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté to ještě zkusili bez brankáře, čehož využil, po vyhraném buly, FILIP FORSBERG jež trefuje prázdnou branku a zaznamenává hattrick! Bez asistence.

59:18
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

59:08
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, vhazovat se bude před Sarosem.

58:41
    Columbus získává puk, hosté jdou dopředu... jenže na modré zastavuje Sonny Milana ofsajd.

58:02
    Ve hře čtyři na čtyři zatím aktivnější domácí, hosté se nyní osvobozují vyhozením puku ze třetiny.

57:10
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Alexej Jemelin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).

57:10
    Juuse Saros (Nashville) má puk ve své lapačce a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

55:02
    Je tu posledních pět minut třetí třetiny, prodloužení rozhodně není vyloučené, navíc v situaci, kdy je Columbus nebezpečnější.

54:41
    Joonas Korpisalo (Columbus) nyní pohlídal prostor u své levé tyčky, hosté mohou zaútočit.

52:44
    Dvojice Fisher, Salomäki si to nyní namířila na branku Columbusu, ale defenziva obstála.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Watson (Fisher), 12. F. Forsberg (Hartnell, Johansen), 20. F. Forsberg (C. Smith, Turris), 60. F. Forsberg – 28. J. Anderson (Letestu), 48. Dubinsky (Hännikäinen, Harrington)

Nashville Predators: Rinne (41. Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Irwin, Jemelin – F. Forsberg, Johansen, Hartnell – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Sissons – Watson, Fisher, Salomäki.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – D. Savard, Cole, J. Johnson, Chorney, Kukan, Harrington – J. Anderson, Dubois, Milano – Vanek, Jenner, Broadhurst – Bjorkstrand, Letestu, Robinson – Hännikäinen, Dubinsky, Calvert.

Rozhodčí: McIsaac, Watson – Amell, Nagy

Diváci: 17 594