AS Řím – Chievo 4:1 (kon.) | Inter – Juventus 2:3 (kon.)
AS Řím
4:1 (2:0)
Chievo Verona
Sobota 28.04.2018, 18:00Italská Serie A • 35. kolo

Domácí celek dokázal potvrdit roli favorita a vyhrává tento zápas 4:1, dva góly vstřelil při početní nevýhodě. Verona v závěru zápasu snížila. (19:55:24)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 8:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:10.

90+4

90+3
    Radja Nainggolan se pokoušel navýšit vedení svého celku, ale šanci proměnit nedokázal.

90+2
    Žlutou kartu dostává Valter Birsa (Chievo Verona).

90+2
    Žlutou kartu dostává Radja Nainggolan (AS Řím).

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Sledujeme poslední minutu poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Roberto INGLESE - 4:1

88
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Hostující celek rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, kde se nejlépe zorientoval ROBERTO INGLESE, který hlavou usměrnil balon do sítě.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí míří za výhrou.

84
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Gerson.

82
    Verona vypálila z velké dálky, Manuel Pucciarelli nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Alisson byl pozorný.

81
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý fotbal.

79
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Luca Pellegrini, přichází Maxime Gonalons.
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Valter Birsa.

77
    Radja Nainggolan kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase. Naopak Verona se nemůže prosadit ani proti oslabenému soupeři.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce druhého poločasu. V deseti hrající Řím míří za výhrou v tomto zápase.

74
    Rohový kop pro hosty a rozehrávat ho bude Fabrizio Cacciatore.

73
    Akce Říma přerušená pro postavení mimo hru, rozehrávat tak bude Verona.

Jan Prošek

Branky: 8. Schick (Nainggolan), 41. Džeko (Kolarov), 66. El Shaarawy, 67. Džeko (Nainggolan) – 88. Inglese

Karty:   24. Kolarov (ASR), 90+2. Nainggolan (ASR) – 29. P. Hetemaj (CHV), 90+2. Birsa (CHV)   56. Juan Jesus (ASR)

Neproměněná penalta: 59. Inglese (CHV), brankář Alisson zneškodnil

AS Řím: Alisson – Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Pellegrini, De Rossi, Nainggolan – Schick (60. Manolas), Džeko (84. Gerson), El Shaarawy.
    Náhradníci: Lobont, Skorupski – Capradossi, Florenzi, Gonalons, Manolas, Pellegrini, Gerson, Ünder, J. Silva.

Chievo Verona: Sorrentino – Depaoli (28. Jaroszyński), Bani (46. Gamberini), Tomović, Cacciatore – L. Castro (79. Birsa), N. Rigoni, Radovanović, P. Hetemaj – Pucciarelli – Inglese.
    Náhradníci: Confente, Seculin – Bastien, Birsa, Cesar, Dainelli, Gamberini, Giaccherini, Gobbi, Pellissier, Stępiński, Jaroszyński.