St Joseph's – B36 Tórshavn 1:1 (2:4 po pen.) | Riteriai – Cefn Druids 1:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 2:1 (kon.)
Priština – Europa 5:0 (kon.) | Bala Town – Tre Fiori 1:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Birkirkara 2:1 (kon.)
Folgore – Engordany 1:1 (kon.)
Gżira United
2:1 (0:0)
UE Sant Juliá
Čtvrtek 05.07.2018, 19:00 • Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:59:33)

Je konec. Do dalšího kola postupuje Gzira United, která dnešní zápas zvládla vítězstvím 2:1, celkově tedy 4:1.
    Už v 10. minutě se k míči dostal Scerri, ale jeho střelu k levé tyči vytěsnil mimo tři tyče Ratti. O sedm minut později to byli opět domácí, konkrétně Cohen, který se dostal do šance, ale v samotném zakončení zklamal. První poločas tak patřil domácím, ale gól nepadl, i když Sant Juliá potřebuje vstřelit dvě branky.
    V 62. minutě šli hosté do vedení, když se Mendez skvěle dostal přes obránce a následně zakončil k levé tyči. Ovšem o tři minuty později srovnal z pokutového kopu nejlepší střelec domácích Samb. Poté hosté hodně přiostřili a minutu před koncem základní hrací doby byl vyloučen po druhé žluté kartě Blanco. Nakonec v 90+2. minutě rozhodl o vítězství v dnešním utkání Bilbao, který zpoza vápna zakončil přesně k pravé tyči.

90+6

90+6
    Další faul hostů ve středu hrací plochy.
    90+5. Velká šance Gziry gólem neskončila.

90+5
    Obrovská šance Gziry nekončí brankou! Obrana hostů naprosto rezignovala na průnikovou přihrávku, po které zakončoval naprosto sám Muscat, ovšem ten napálil jen pravou tyč, následně se ke střele dostal další domácí hráč, ale Ratti předvedl skvělý zákrok!

90+4
    A další faul ze strany hostů ve středu hrací plochy.

90+3
    Hostující útočník se dostal ke střele, ovšem ta šla nad bránu Habera.
    90+2. BILBAO - 2:1

90+2
    Tým Gżira United právě vstřelil branku!
    Gzira dává branku v nastaveném čase a o postupujícím je tak definitivně rozhodnuto! EDISON BILBAO dostal míč na hranici vápna, následně si ho zpracoval a vystřelil přesně k pravé tyči!