St Joseph's – B36 Tórshavn 1:1 (2:4 po pen.) | Riteriai – Cefn Druids 1:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 2:1 (kon.)
Priština – Europa 5:0 (kon.) | Bala Town – Tre Fiori 1:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Birkirkara 2:1 (kon.)
Folgore – Engordany 1:1 (kon.)
KÍ Klaksvík
2:1 (1:0)
Birkirkara FC
Čtvrtek 05.07.2018, 20:00 • Gundadalur, Tórshavn • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:00:47)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:9. Fauly: 17:11.

V prvním předkole Evropské ligy se Klaksvík utká s litevským Žalgirisem.

Je dobojováno! Klaksvík může začít slavit, jelikož odvetu proti Birkirkaře zvládnul s přehledem a postoupil do prvního předkola Evropské ligy! Tým z Faerských ostrovů hrál od samého začátku lepší fotbal. Úvodní branka ovšem přišla až v samotném závěru poločasu, kdy se po rohu trefil Deni Pavlović. Ve druhém dějství se trefil ještě kapitán Páll Klettskard. Už se zdálo, že domácí tým udrží čisté konto, jenže v závěru základní hrací doby se trefil Marcelinho. Birkirkara poté v nastavení nepředvedla nic zásadního a tedy vypadává z letošních evropských pohárů už v nultém předkole.

90+5

90+4
    Zdá se, že už se nic zásadního v tomto dvojutkání nestane. Hráči Klaksvíku společně s jejich fanoušky čekají na závěrečný hvizd sudího.

90+3
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Olsen, přichází Elttør.

90+2
    Domácí tým teď jednoduše zdržuje, čas na vyrovnání se hostům z Malty krátí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mancha (Birkirkara FC).

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání se rozhodl ve druhém poločase nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Birkirkara právě vstřelila branku!
    MARCELINHO se sice po rohovém kopu neprosadil, ale v jejich další útočné akci hrál hlavní roli. Domácí brankář se sice snažil, ale na nepříjemnou střelu tohoto útočníka jednoduše neměl – 2:1.

90
    Tento roh byl rozehrán o něco lépe. Marcelinho si naběhnul na centrovaný míč a orazítkoval břevno.

90
    Hráči Birkirkary bojují aspoň o čestnou branku. Budou rozehrávat další rohový kop ve svůj prospěch.

89
    Jejich rohový kop nic zásadního nepřinesl, domácí tým stále drží čisté konto.

88
    Mifsud si zpracoval míč a nebezpečně vystřelil. K. Joensen se musel položit na trávník, aby jeho střelu vyrazil aspoň na rohový kop.

87
    Jedna z mála akcí Birkirkary byly zakončena vysoko nad domácí branku. Brankář Klaksvíku nikde s rozehrávkou nespěchal.

86
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Hadžibulić, přichází Olsen.

85
    Další střela od domácího kapitána, který je v posledních minutách při chuti. Jenže jeho další střelecký pokus opět nenašel prostor hostující branky.

84
    Klettskard v další šanci! Tentokrát si skvěle naběhnul na přední tyč a jenom těsně minul hostující branku.