Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Chomutov 5:2 (kon.) | K. Vary – Kölner Haie 5:4 (po pr.)
Jungadler Mannheim
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 19.08.2018, 14:00 • Realistic Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • O 3.–4. místo

59:27
    Pavel Jarý (CHM) se provinil faulem loktem.

54:20
    Podražením se provinil Valentino Klos (JMA).

49:21
    Ve vlastním oslabení ujel Stanislav Vrhel sám na gólmana, ale střela mířila jen do plexiskla.

49:04
    Josef Bajer (CHM) odchází zpytovat svědomí na trestnou lavici za držení.

45:59
    Jan Nijenhuis (JMA) si vysloužil dvě minuty na trestné lavici za podražení soupeře.

44:54
    Jungadler Mannheim právě vstřelili branku!
    Od modré čáry vystřelil TOBIAS MÖLLER, jehož střela byla ještě před bránou pravděpodobně tečována chomutovským hráčem. Asistence: Philipp Preto.

35:28
    Jan Prokop (CHM) si vysloužil dvě minuty za napadení.

35:16
    Sebastian Hon vystřelil od kruhů, ale Běhula schoval puk ke svému krku.

31:22
    Za faul kolenem si jde na dvě minuty odpočinout Fabio Henn (JMA).

26:33
    Za vyhození puku mimo hrací plochu opouští svůj tým na dvě minuty Tobias Möller (JMA).

26:01
    Perfektní sólo akci předvedl JOHN BRODA, který se trefil přesně do volného místa mezi betonem a tyčkou branky Běhuly. Bez asistence.

21:51
    Patrik Pech (CHM) si vysloužil od sudích dvě minuty za hákování.

20:41
    Změna. Od modré čáry vypálil FABIO HENN, kotouč trefil Běhulu do ramene a kotouč se obloučkem odrazil za záda brankáře Pirátů. Asistence: John Broda.

20:19
    Piráti právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno. Po buly se parta chomutovských hráčů snažila vybojovat neposedný kotouč. Jako první ho zkrotil TOMÁŠ KOBLÍŽEK. Asistence: Kryštof Ouřada.

16:53
    Do úniku se dostal Tomáš Koblížek, jehož střelu sice Gähr chytil, ale kotouč mu vypadl z výstroje. Brankář Mannheimu skočil po skákajícím puku, aby ještě nedošel za brankovou čáru.

15:30
    Dustin Reich vypálil téměř z nulové úhlu, trefil však tyčku chomutovské svatyně.

12:08
    Mannheim jde do vedení. Po pěkné kombinaci v útočné třetině Mannheimu se dostal ke kotouči zcela volný TOBIAS MÖLLER, který tak vynahradil své vyloučení. Asistence: Marius Ewald.

11:20
    Vít Seemann pálil od modré, před Gährem ještě dorážel Jakub Váchal, ale gólman Mannheimu byl přesný jako švýcarské hodinky.

09:53
    Za držení si vysloužil dvě minuty Tobias Möller (JMA) za držení.

03:51
    Vybojovaný kotouč se dostal na hokejku VALENTINA KLOSE, který z dvou metrů propálil Běhulu. Asistence: Jan Nijenhuis, Jan-Luca Schumacher.

02:58
    Ačkoli je aktivnějším týmem Mannheim, po dlouhé přihrávce do útočného pásma na KRYŠTOFA OUŘADU, se dostávají Piráti do vedení. Ouřada se trefil přesně pod víko Gährovi brány. Asistence: Tomáš Koblížek, Stanislav Vrhel.

Kamila Stříteská Ströer

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 4. Klos (Nijenhuis, Schumacher), 13. Möller (Ewald), 21. Henn (Broda), 27. Broda, 45. Möller (Preto) – 3. Ouřada (Koblížek, Vrhel), 21. Koblížek (Ouřada)

Jungadler Mannheim: Gähr (Schickedanz) – Möller, Klos, Ramoser, Hon, Ascherl, Broda, Mass, Kranz, Brune, Reich, Schumacher, Majewski, Henn, Ewald, Raab, Dziambor, Thiel, Nijenhuis, Preto
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Beneš, Seemann, Váchal, Zeman, Mikulec, Kleiner, Matějka, Vaněk – Koblížek, Chlán, Ouřada, Hradecký, Vrhel, Mežnar, Prokop, Bajer, Benda, Holka, Pech, Brandner

Rozhodčí: Suchý – Baxa, Červenka