1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Piráti Chomutov
Středa 29.08.2018, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy juniorů

Máme za sebou utkání, ve kterém dnes radují chomutovští Piráti.

Ti sice dnes obdrželi první branku po přesném zásahu Marka Princla, ale po obdržené brance začali být paradoxně lepším týmem. Zejména jim vyšla druhá třetina, kterou vyhráli jasně 3:0. V poslední třetině se pokračovala v aktivní hře, finální podobu dnešnímu výsledku dal dorážkou do prázdné brány Tobiáš Holka.

Obě mužstva se poté domluvili na sehrání cvičného prodloužení, které vyhráli domácí po brance Filipa Kováře. (19:11:24)

59:38
    Tobiáš Holka se hnal za pátou brankou, jeho bekhendový pokus skončil na boční síti.

59:00
    Rozběhla se nám poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Daniel MIkule těsně míjí branku.

57:49
    Václav Adamec se statečně dral proti velké přesile, na poslední chvíli mu ovšem podlejli brusle.

56:56
    Josef Hasman dostal přihrávku přes celou šíří hřiště, bohužel pro něj mu puk sjel do rohu.

56:36

55:15
    Střela Tobiáše Svobody po které se Pícl jen ohlédl.

54:50
    Domácí hned vyhazují.

54:36
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (De Sousa – 2 min., nebezpečná výstroj).

54:36
    Opět bezchybný Svoboda po další střele plzeňských hráčů.

54:19
    Filip Kolář také vystihl špatnou přihrávku hostů, po jeho akci kryje puk ve své lapačce Svoboda.

53:02
    Dobře dnes hrající Josef Koláček zachytil špatnou rozehrávku indiánů, ke střele už se následně nedostal.

52:32
    Domácí se brání pouze za cenu zakázaného uvolnění.

52:17
    Jakub Jaroš z mezikruží nepřekonal Pícla.

51:07
    Nabito na volej dostal Marek Princl, jeho dělovku ovšem Svoboda viděl a bez potíží chytil.

50:08
    Piráti právě vstřelili branku!
    Střelu od modré Pícl vyrazil jen před sebe, kde TOBIÁŠ HOLKA dorazil puk do odkryté klece. Bez asistence.

48:41

Vojtěch Honzík

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 8. Princl – 22. Ouřada (Koláček, Kleiner), 29. Koláček (Ouřada, Lobodowski), 34. Pech, 51. Holka

HC Plzeň 1929: Čech (od 41. Pícl) – Štěpánek (C), Šilhán (A), Pánek, Kovářík, Staněk, Kremláček, Malák, Novák – Adamec, Hasman, Kuchárik, Procházka, Slanina, Princl, Kolda (A), Ženíšek, F. Kolář, Hollar, Balín, De Sousa.
    Piráti Chomutov: Pavlát (od 41. Svoboda) – Beneš, Kleiner, Váchal (C), Štochl, Ferbas, Vaněk, Petrásek – Mikulec, Ouřada, Koláček, Lobodowski, Prokop, Vrhel, Mežnar, Jaroš, Pech, Benda, Holka, Svoboda, Jarý.