Uničov – Hlučín 0:0 (kon.) | Vrchovina – Hodonín 2:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:1 (1:0)
FK Hodonín
Neděle 23.09.2018, 15:30 • Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

SFK Vrchovina: Juran – Bača, Vícha, Chalupa, Smetana, Michal (C), Dočekal, Skalník M., Skalník K., Zbytovský, Duba
    Náhradníci: Šmída – Ošmera, Dobrovolný, Boušek, Sklenář, Wolker, Košík

FK Hodonín: Záleský – Flasar, Suchý, Kosorin, Ťok, Žák, Hesek (C), Mareš, Sasín, Šustr, Dione
    Náhradníci: Petráš – Opina, Michna, Novotný, Vaďura, Fojtík

Rozhodčí
    : Vejtasa – Dorušák, Páral

Dobrý den, dnes se společně podíváme na 8. kole MSFL, ve kterém se utká domácí SFK Vrchovina a FK Hodonín.

Hosté z Hodonína se aktuálně nacházejí na 11. místě tabulky při skóre 7:7. Hodonín si v posledním kole připsal na svém hřišti bod za remízu 2:2 s Velkém Meziříčím.

Poslední zápasy FK Hodonín:

FK Hodonín – Velké Meziříčí 2:2
    Kroměříž - FK Hodonín 2:0
    FK Hodonín – Dolní Benešov 1:2

Domácí Vrchovina je na tom ještě hůř, s pouhými pěti body se nachází na 14. místě tabulky. Poslední kolo se Vrchovině nepovedlo, když prohrálo 0:3 na hřišti lídra tabulky z Líšně.

Vrchovina – Hodonín 2:2 – divize

Hráči nastupují na hřiště. Utkání za minutku začne.

Vrchovina bude hrát v klasické zeleno-černé kombinaci, hosté v červené kombinaci dresů.

1

1
    O výkop se postarala domácí Vrchovina.

2
    Na levém kraji velkého pokutového území se srazili dva hráči, jeden z obránců Vrchoviny leží na zemi. Hra je přerušena.

2
    Postiženým je Pavel Chalupa, vypadá hodně otřeseně.

2
    Vrchovina přenechala férově míč hostům. Hra může pokračovat.

3
    Do sprinterského souboje se dostal domácí Duba se Sasínem, souboj vyhrál druhý zmiňovaný.

4
    Hodonínskou rozehrávku vystihli hráči Vrchoviny, kteří se tlačí dopředu.

4
    Lukáš Mareš (Hodonín) bude vhazovat dlouhý aut.

5
    Hodonín si aut zopakuje, tentokrát na druhé straně hřiště.

6
    Po dlouhém centru dostal jeden z hodonínských hráčů míč do sítě. Branka však neplatí kvůli ofsajdu.

7
    Vrchovina se snaží prodrat po levém kraji hřiště. Zatím se jim to však příliš nedaří.

8
    Hodonín rozehrává až k brankáři Záleskému.

9
    A na míč si také poprvé sáhl brankář Juran, který chytá dlouhý centr hostů.

9
    Už to vypadal, že se Skalník dostane přes hostujícího obránce, ten však míč zastavuje a odkopává do autu. Vrchovina zůstane při míči.

10
    Hostující Dione šikovně vyvezl míč až na půlku soupeře. V záhy Hodonín ztrácí míč.

11
    Velká šance pro Vrchovinu! Po chybě hostující obrany šli domácí útočníci do přečíslení. Zakončení z úhlu jen těsně minulo hostující bránu.

12
    Dočekal (Vrchovina) se snažil vystihnout přihrávku hostujícího brankáře, jeho pokus však brankář přečetl a míč daleko vykopává.

13
    Hodonín fauluje uprostřed hřiště. Vrchovina bude rozehrávat.

14
    Po necelé čtvrt hodině hry zatím vidíme vyrovnané utkání. Ve Vrchovině vydatně prší a proto dnešní terén není na pohledné kombinace po zemi.

15
    Na dlouhý centr Chalupy byl Duba krátký. Hodonín bude vhazovat na své polovině.

16
    Uprostřed hřiště fauloval tvrdě Skalník hostujícího Kosorina. Rozhodčí vrchovinského záložníka pouze napomíná.

18
    Vrchovina právě vstřelila branku! Po krásné akci po levé straně hřiště se prosazuje domácí MICHAL DOČEKAL!
    18. DOČEKAL - 1:0

19
    Hodonínští hráči rozehráli a kombinují na své polovině.

20
    Hodonín si zkusí roh na u pravého praporku. Dočkáme se vyrovnání?

20
    Kopnutý roh odhlavičkovala do bezpečí domácí obrana.

21
    Už to vypadalo, že domácí Skalník půjde sám na bránu, na poslední chvíli však zasáhl hostující obránce, který míč odkopává do autu.

22
    Zbytovský vystřelil tvrdou ránu daleko za hranicí velkého vápna, hostující Záleský měl se střelou velké problémy!

23
    Domácí kapitán Lukáš bude zahrávat u pravého praporku standardní situaci.

23
    Lukáš trefil pouze hráče před sebou, Vrchovina však zůstane u míče, bude zahrávat aut.

24
    A opět Lukáš v akci, který se štěstím dostal do pokutového území, jeho střela se mu však nepovedla. Záleský bude vykopávat od své svatyně.

25
    Tentokrát zazlobil skvěle hrající Dione, který vyvezl míč až do pokutového území domácích. Skvěle zareagovala domácí obrana, která míč odkopává.

27
    Hodonín bude zahrávat rohový kop, tentokrát na pravé straně.

27
    Rohový kop odvrátila domácí obrana.

28
    Útočný pokus Hodonína zastavil ofsajd.

29
    Otěže zápasu na chvíli převzal Hodonín, který se v posledních minutách aktivně tlačí dopředu.

30
    Hráči Vrchoviny vyhnali hosty až na svojí polovinu hřiště. Hosté rozehrávají až od svého brankáře.

32
    Uprostřed hřiště byl faulován hráč Vrchoviny, hlavní rozhodčí signalizuje výhodu.

32
    Útok domácích ztroskotal na špatném terénu, který nezvládl jeden ze záložníků. Na mokrém terénu ztrácí míč.

33
    Zajímavou standardní situaci budou z pravého rohu pokutového území zahrávat domácí hráči Vrchoviny. Rozehrávat bude domácí kapitán Michal Lukáš.

34
    Na centr si naskočil Michal Dočekal, jeho hlavička však letí vysoko nad bránu hostů.

35
    Hodonín bude zahrávat svůj třetí roh v utkání.

36
    Hodonínský útočník se sice dostal k hlavičce, ta ale byla moc slabá, následně míč odkopává obrana domácích.

37
    Tvrdou střelu Kamila Skalníka vyráží Záleský na roh.

38
    Hráči Vrchoviny využili toho, že v pokutovém území podklouzl jeden z hostujících obránců, finální přihrávka se jim však nepovedla.

39
    Vrchovina bude zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

39
    Rohový kop byl směrován k blízké tyči, to přečetla hostující obrana, která míč odkopává daleko od své branky.

40
    Vidíme první žlutou kartu v utkání. Filip Žák se provinil faulem.

41
    Domácí pokazili rozehrávku, do útoku se tlačí středem hřiště hráči Hodonína.

42
    Na hranici pokutového území napřáhl ke střele hostující Tomáš Ťok, tvrdá střela letěla tři metry nad domácí brankou. Juran bude vykopávat od své branky.

43
    Po ztrátě míče v pokutovém území Vrchoviny se dostal k zakončení Dione, jeho střela našla jen protihráče před sebou.

44
    Hodonín bude zahrávat standardní situaci na hranici pokutového území.

45
    Tvrdou střelu Žáka vyráží pozorný Juran.

45
    Hlavní rozhodčí Vejtasa nastavuje jednu minutu.

45+1
    První poločas skončil. Domácí se v závěru prvního poločasu dvakrát vydali do přečíslení, ale ani jednou se jim nepodařilo zakončit. Domácí Vrchovina si tak do druhého poločasu odnáší jednobrankový náskok. V 18. minutě se prosadil Michal Dočekal. Druhý poločas začne přibližně v 16:33.

Hráči obou mužstev nastupují k druhému poločasu.

46

46
    Hodonínští mají míč na svých kopačkách. Momentálně kombinují na hranici velkého vápna Vrchoviny.

47
    Hodonín se snažil prodrat po levé straně hřiště, následný centr odvrací obrana domácích.

48
    Vrchovina šla do protiútoku, který zastavuje faul hostů.

51
    Dione dostává za tvrdý zákrok u lajny hřiště žlutou kartu.

51
    Po rozehrávce si nerozuměl Lukáš Smetana se svým spoluhráčem, přihrávka Smetany smiřuje pouze do autu.

52
    Prudká střela Šustra nemohla ohrozit domácího brankáře, protože letěla příliš vysoko.

53
    Chalupa se snažil vysunout Dočekala, do přihrávky však vložil příliš energie, a ta se dostává až k hostujícímu brankáři.

54
    Utkání sleduje 260 diváků.

55
    Hodonín bude zahrávat rohový kop na pravé straně hřiště.

55
    Jeden z hráčů Hodonína si snažil vymodlit faul a upadl v pokutovém území, píšťalka hlavního rozhodčího ale zůstala po právu němá.

57
    Vrchovina se dostává za hlasitého fandění domácích fanoušků do útoku.

Hráči Vrchoviny se uvolnili po pravé straně hřiště, následný centr odvrací pozorná obrana hostů. Do útoku se naopak dostávají hosté.

59
    Pokutovým územím Hodonína prolítlo v posledních minutách několik centrů, ani jeden však nenašel tíženého adresáta.

60
    Útok Vrchoviny zastavuje nepřesná rozehrávka. Domácí tým je v posledních minutách jednoznačně lepším týmem!

61
    Za faul je potrestán hostující Patrik Šustr.

63
    Ve velké šanci se dostali domácí! K odraženému míči se dostal Duba, jeho střela pouze prolítla malým vápnem. Na škodu domácích, nikdo míč nedokázal doklepnout do sítě hostů.

64
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Michna.

65
    Nepřesná přihrávka hostů se dostala až na obrannou půlku Vrchoviny. Zbytovský rozehrává ze své půlky.

66
    Po dlouhé době se Hodonín dostalo k zakončení, střelu Mareše srazila domácí obrana na rohový kop.

67
    Útočnou akci hostů přerušuje hvizd rozhodčího, hráči Hodonína se ocitli v ofsajdu.

68
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník M., přichází Sklenář.

69
    Hodonín bude zahrávat na pravé straně rohový kop. Dočkáme se vyrovnání?

69
    Prozatím nedočkáme. Rohový kop byl odvrácen obranou.

71
    Na nebezpečný nákop z pravé strany si došel Duba, jeho přízemní střela těsně minula levou tyč.

74
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dione, přichází Fojtík.

77
    Hodonín právě vstřelil branku! Po nádherném uvolnění Kosorina se trefuje LUKÁŠ MAREŠ, který vyrovnává dnešní utkání.
    77. MAREŠ - 1:1

78
    Oživený Hodonín se tlačí za otočením!

79
    Útočný pokus Hodonína zastavuje faul jednoho z útočníků hostů.

80
    Lukáš Smetana dostává žlutou kartu za tvrdý faul u pravé strany lajny. Hodonín bude zahrávat standardní situaci.

80
    Dlouhý centr se dostal až na hlavičku domácího obránce, který hlavičkuje do zázemí. Hodonín bude kopat rohový kop z levé strany.

83
    Šustr fauloval při průniku jednoho z hráčů Vrchoviny. Pro hodonínského Šustra už to je druhá žlutá karta, a tak je z hřiště vyloučen! "Aspoň na něho zbyde teplá voda," dodává vkusně místní hlasatel.

84
    Gólovou šanci měli na svých kopačkách domácí, vše ale ztroskotalo na finální přihrávce. Prosadí se domácí v početné výhodě? Do konce utkání zbývá necelých 10 minut.

84
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Ošmera.

85
    Na dlouhý centr nikdo z domácích hráčů nedosáhl. Záleský bude vykopávat od své brány.

87
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Bača, přichází Košík.

87
    Michal Lukáš bude rozehrávat z poloviny hřiště.

89
    Domácí Vrchovina se dočkala! Po centru se prosazuje PETR OŠMERA, který pravděpodobně zajišťuje domácím tři důležité body.
    89. OŠMERA - 2:1

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Michal (SFK Vrchovina).

90+2
    Jeden z domácích hráčů šikovně doprovodil míč až k rohovému praporku, kde je faulován.

90+3
    Konec zápasu. Domácí Vrchovina nakonec vybojovala tři body. V závěru utkání rozhodl střelou Petr Ošmara. To je prozatím z fotbalu vše, díky za pozornost! (17:22:29)