Písek – Brozany 2:2 (4:5 po pen.) | Litoměřicko – Dobrovice 3:1 (kon.) | Živanice – Převýšov 0:0 (5:4 po pen.)
po penal. (5:4)
TJ Sokol Živanice
0:0 (0:0)
SK Převýšov
Pátek 28.09.2018, 16:00 • Živanice • Česká fotbalová liga • 8. kolo

Bod navíc si po dnešním vyrovnaném utkání připisují domácí Živanice. To je pro dnešek prozatím vše. Díky za pozornost! (18:09:09)

Vítěznou penaltu proměňuje domácí kapitán ONDŘEJ HERZÁN!

90+3
    Z velké šance nic nebylo. Zápas rozhodnou pokutové kopy.

90+3
    K míči se staví Gorol, který bude posílat centr.

90+3
    Pravděpodobně poslední šance pro Živanice. Na rohu velkého vápna budou zahrávat přímý kop.

90+1
    Převýšov v nastavení zahrával rohový kop z levé strany, míč sice přistál na kopačce z jednoho hráčů hostů, ale jemu se zakončení vůbec nepovedl. Hrnčíř bude odkopávat od své branky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

82
    Žlutou kartu dostává Štěpánek (TJ Sokol Živanice).

78
    Živanice si zkusí rohový kop z levé strany.

76
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Jarkovský, přichází Sedláček.

75
    Velká šance domácích! V šanci se objevil domácí Petrus, který vystřelil z prostředku velkého vápna. Míč vyráží pozorný Petr!

73
    Převýšov fauluje uprostřed hřiště. Sokol zůstane při míči.

71
    Uvnitř vápna se sice k zakončení dostal jeden z domácích hráčů, zakončení ale nesměřovalo mezi tři tyče.

71
    Domácí budou kopat rohový kop z pravé strany.

70
    Před námi je posledních dvacet minuty hry. Dočkáme se první branky?

67
    Útok Živanic přerušuje rozhodčí Musil, který viděl útočný faul.

66
    Převýšov bude vhazovat uprostřed hřiště.

64
    Žlutou kartu dostává Petrus (TJ Sokol Živanice).

63
    Petr bude odkopávat od své svatyně.

51
    Žlutou kartu dostává Vyšehrad (SK Převýšov).

48
    Míč se dostal až k hostujícímu brankáři Petrovi, který rozehrává.

47

47
    Rohový kop byl odvrácen.

46
    Živanice začínají druhý poločas rohovým kopem z levé strany.

46
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Černý, přichází Kosař.

46

Hráči již jsou na hřiště. Druhý poločas za pár minutek začne.

Po prvních 45 minutách hry vidím zatím vyrovnané utkání. Největší šanci si vytvořili domácí, když osamocený Petrus před bránou hostů ideálně netrefil míč. Druhý poločas začne přibližně v 17:00.

45
    Hlavní rozhodčí Musil nenastavil ani jednu minutu a tak nám první poločas v Živanicích končí.

43
    Z dalšího rohu se již Převýšov dostal do zakončení, střela ale pouze našla dobře postaveného domácího brankáře!

43
    Rohový kop letěl doprostřed brány, odkud jej vyboxovává Hrnčíř mimo.

42
    Převýšov bude zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

40
    Útok Živanic skončil zbytečným faulem Poláka uprostřed hřiště.

39
    Živanice se usadily na polovině hostů.

37
    Převýšov se dostal do útoku, ale jeho pokus je přerušen útočným faulem Korby.

36
    Zatím největší šance utkání! Míč se s velkým štěstím podařilo prodrat až na domácího Petruse který se sám objevil před bránou hostů, ale zakončení následné zakončení zbytečně uspěchal. Jeho pokus letí hodně vedle pravé tyče!

34
    Převýšovu se podařilo odcentrovat z pravé strany, k odraženému míči se dostal Hašek, jeho střela se mu ale vůbec nepovedla.

32
    Po více jak třiceti minutách odehrané hry vidíme zatím vyrovnané utkání plné nepřesností především v rozehrávce.

31
    Gorol se provinil útočným faulem. Rozehrávat bude Převýšov.

30
    Hra je přerušena. Ve středu hřiště leží jeden z domácích hráčů.

29
    Útočný výpad hostů přerušuje útočný faul.

27
    Souboj ve středovém kruhu vyhráli hráči z Převýšova, kteří se momentálně tlačí do útoku.

26
    Kopnutý míč nikoho nenašel a tak rozehrávat bude od své branky Hrnčíř.

26
    Hostující Hašek bude zahrávat standardní situaci na pravé straně hřiště.

24
    Podobná situace na druhé straně. K míči se sice dostal Korba, ale pomáhal si při tom faulem.

23
    Útok Živanic byl přerušen po útočném faulu.

22

20
    Hundák šikovně vyvezl míč středem hřiště, následný centr Košťála se ale vůbec nepovedl.

19
    Živanice rozehrávají až ke svému brankáři Hrnčířovi, který rozehrává podél pravé strany hřiště.

17
    A opět v akci Živanice! Motyčka skvěle vysunul míč po pravé straně, následná přízemní přihrávka do pokutového území se těsně nedostala ke Kakrdovi.

16
    Převýšov se snažil odcentrovat z levé strany, míč odkopává Herzán do autu.

14
    Uprostřed hřiště leží jeden z domácích hráčů, který byl zasažen loktem. Hra však bez přerušení pokračuje.

13
    Ke střele se dostal Martin Hundák, ale ani tato střela nemířila mezi tři tyče. Petr bude odkopávat od své brány

13
    Gorol skvěle vybojoval míč a zakládá útočnou akci domácích.

12
    Živanice budou vhazovat těsně u levého praporku hostů.

11
    Střela Korby byla letěla hodně vedle levé tyče Živanic. Domácí brankář bude odkopávat.

11
    Převýšov kombinuje podél pokutového území.

10
    A další nepřesný centr hostů, k míči se opět dostává Hrnčíř, který rozehrává na obránce před ním.

8
    Hrnčíř si po nepřesné rozehrávce Převýšova odkop zopakuje.

7
    Poprvé si osahá míč domácí brankář Hrnčíř, který bude odkopávat od své brány.

6
    Živanice se snažily proniknout skrz pravou stranu, to však přečetla hostující obrana a míč odkopává do bezpečí.

5
    A záhy vidí Petr Černý žlutou kartu za tvrdý "šlapák".

5
    Petr Motyčka dostává první žlutou kartu v utkání za velmi tvrdý faul.

4
    Převýšov bude vhazovat dlouhý aut na útočné polovině.

3
    Už to vypadalo, že Petrus se dostane do samostatného úniku, na poslední chvíli však zasáhl jeden z hostujících obránců.

2
    Odcentrovaný míč nikoho nenašel a skončil vedle Petrovi brány. Hostující brankář bude odkopávat.

2
    Při pokusu o průnik podél levé strany byl jeden z domácích hráčů faulován. Domácí budou kopat zajímavý volný kop z levé strany.

1
    V úvodu utkání se Živanice snažily překvapit rychlým centrem. Ten však míří pouze do autu.

1

Hráč Převýšova se postarají o úvodní výkop. Domácí tým nastoupil v tradiční oranžové kombinaci, hosté v bílo-modré.

Hráči obou klubů jsou již nastoupeny ve středovém kruhu. Utkání za malou chvíli začne.

TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Gorol, Herzán (C), Hundák, Kakrda, Košťál, Motyčka, Polák, Staněk, Ujec, Petrus
    Náhradníci: Volšík – Buriánek, Gašpar, Pánek D., Pánek F., Štěpánek, Živný

SK Převýšov: Petr – Černý, Hašek, Korba, Koubek, Labík, Novák, Jarkovský (C), Veselka, Vyšehrad, Živný
    Náhradníci: Dunda – Bastin, Doležal, Kosař, Sedláček, Hrabík

Rozhodčí: Musil – Cichra, Šafránková

Nováčkovi ČFL z Živanic se nedaří. V devíti utkáních si připsali pouhých bodů, což je řadí až na poslední místo tabulky 3. ligy. Živanice v posledním utkáním podlehly na hřišti Dobrovic 1:2.

SK Převýšov se aktuálně nachází na šestém místě tabulky ČFL. Hosté chytili formu, v posledních pěti utkáních si připsali pět výher! Tu poslední přidali po domácí výhře 3:0 nad Vyšehrad.