sk Pátek 28.09.2018, 19:00 • Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 11. kolo

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Ďungel, prichádza Vondryska.

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Košuda.

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Frimmel.

61
    Žltú kartu dostáva Kukoľ (FK Poprad).

58
    Poprad dal gól!
    V 58. minúte hostia znižujú na rozdiel jedného gólu! Autorom presného zásahu je VLADIMÍR KUKOĽ – 2:1!

56
    Žltú kartu dostáva Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

46
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Hric, prichádza Kukoľ.

25
    Žltú kartu dostáva Šesták (FK Poprad).

21
    Pohronie dalo gól!

Domáci futbalisti zvyšujú svoje vedenie na 2:0! Autorom presného zásahu je LUKÁŠ PELEGRÍNY.

15
    Žltú kartu dostáva Pavúk (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

1

Domáci futbalisti fantasticky vstupujú do tohto stretnutia, keď sa ujali vedenia už v prvej minúte! Autorom presného zásahu je RENÉ PARAJ – 1:0.