Nice – PSG 0:3 (kon.) | Angers – Guingamp 0:1 (kon.) | Caen – Amiens 1:0 (kon.)
Lyon – Nantes 1:1 (kon.) | Remeš – Bordeaux 0:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:0 (kon.)
RC Štrasburk
3:0 (1:0)
Dijon FCO
Sobota 29.09.2018, 20:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo
    90+2. Jonas MARTIN - 3:0

90+2
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku!
    Ještě jedna gólová radost pro Štrasburk! Domácí zaútočili do rozhozené obrany, od Corgneta míč dostal JONAS MARTIN, jenž si před Coulibalym zasekl míč na pravou nohu a přesně namířil střelu do levého dolního rohu Rúnarssonovy brány.
    81. Lebogang MOTHIBA - 2:0

81
    Zhruba deset minut před koncem je tady asi rozhodující druhý gól domácího celku! Haddadí pokazil rozehrávku a nechtěně rozjel rychlý protiútok. Nuno Da Costa dobře načasoval finální přihrávku, která prošla mezi dvěma obránci na LEBOGANGA MOTHIBU a na něj čekala rutinní koncovka do prázdné branky.
    13. Nuno Da Costa - 1:0

13
    Domácí tým se ve třinácté minutě dostává do vedení! Adrien Thomasson dostal od Laly míč do odkrytého prostoru na pravém křídle a jeho centr bez přípravy ještě před brankou parádně prodloužil k vzdálenější tyči NUNO DA COSTA.

Michal Břuchanský

Branky: 13. Da Costa (Thomasson), 81. Mothiba (Da Costa), 90+2. Martin (Corgnet)

Karty:   32. P. Martinez (SSG) – 22. Keita (DIJ), 31. Yambéré (DIJ), 63. Lautoa (DIJ)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:17.
    RC Štrasburk: Sels – Caci, S. Mitrović (C), P. Martinez – Lala, Martin (90+3. Fofana), Sissoko, Thomasson, Carole – Zohi (74. Mothiba), Da Costa (82. Corgnet).
    Náhradníci: Kamara – Corgnet, L. Koné, Liénard, Mothiba, Saadi, Fofana.

Dijon FCO: Rúnarsson – Yambéré, Coulibaly, Lautoa – Rosier, Amalfitano (53. Abeid), Marié, Haddadí – Slití, Tavares (C) (52. Saïd), Keita (68. Gourcuff).
    Náhradníci: Allain – Abeid, Balmont, Ciman, Gourcuff, Chafik, Saïd.

Rozhodčí: Wattellier – Luzi, Grosbost