Tampa – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:5 (po pr.) | Minnesota – Vegas 1:2 (0:1 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Colorado – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.)
Dallas Stars
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Winnipeg Jets
Neděle 07.10.2018, 01:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

53:04
    Jason Dickinson (DAL) dostává dvě minuty za faul loktem.

47:32
    Pitlick byl nyní u modré sražen Tylerem Myersem (WPG), který tak dostává dvě minuty.

40:49
    Winnipeg si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Radek Faksa (DAL).

28:24
    Tak až nyní si Winnipeg zahraje svou první přesilovou hru, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Marc Methot (DAL).

25:58
    První formace Dallasu nyní skvěle napadala rozehrávku Winnipegu a nakonec z toho vyplynulo vyloučení Dustina Byfugliena (WPG), který při svém výjezdu přidržel hůl Radulova.

19:59
    Tak to je tedy závěr první třetiny. Ihned po vhazování se totiž do sebe pustili domácí Brett Ritchie a hostující Adam Lowry a tato bitka nakonec dopadla nerozhodně, když ani jeden z borců nechtěl spadnout, a celé to museli přerušit rozhodčí.

19:59
    V závěru první třetiny si Jets málem vybojovali přesilovou hru do další třetiny, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Marc Methot (DAL), jenže následně se v rohu kluziště strhla menší potyčka, ke které přijel Dustin Byfuglien (WPG) a srazil Carricka rázným krosčekem, za což dostává dvě minuty též.

17:24
    Tyler Myers (WPG) nyní hodně nešikovně podrazil Faksu, a tak si dvě minuty odpočine na trestné lavici.

09:43
    Blake Wheeler (WPG) nyní dostává dvě minuty za bránění brankáři, a tak si Dallas zahraje další přesilovou hru.

04:49
    Dallas si zahraje první přesilovou hru, protože na dvě minuty za podražení je vyloučen Ben Chiarot (WPG).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 9. Radulov (Seguin, C. Carrick), 12. Seguin (Ja. Benn, Spezza), 28. Ja. Benn (Spezza, Ja. Benn), 48. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg), 53. Seguin (Radulov) – 23. Connor (Morrissey, Trouba)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Methot, Heiskanen, C. Carrick, R. Polák – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, Comeau – D. Shore, Faksa, Pitlick – Dickinson, Hintz, B. Ritchie.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Vesalainen, Roslovic, Ehlers.