Poruba 2011 – Kadaň 8:2 (kon.) | Frýdek-M. – Kladno 5:6 (po pr.) | Litoměřice – Havířov 3:0 (kon.)
Jihlava – Přerov 5:0 (kon.) | Vsetín – Prostějov 6:3 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 4:3 (po pr.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A máme zde rychlou branku, o kterou se zasloužil Luboš HORKÝ, který střílel z pravé strany a trefil pravý horní růžek. Asistence: Vodný.

60:01

Třetí třetina byla ve stejném znění jako obě předchozí. Padly nám dva góly, z nich každý na jedné straně. Nejprve se v čase 46:10 trefil od modré čáry krásně Látal, který posunul do vedení Ústí nad Labem na 3:2. Srovnání stavu nám ale přinesl čas 48:20, kdy se z prostoru před Stezkou přesně trefil Kusko a srovnal tak stav utkání na 3:3. Ani po třetí třetině nemáme známého vítěze. Co nám přinese prodloužení? Na to se jdeme podívat právě teď.

60:00

59:26
    Vhazování před Dostálem si berou domácí, Brož rozjíždí útok s Nedvídkem, ten kombinuje na modré čáře s Horkým, který pálí. Jeho střela končí ve výstroji Stezky.

59:06
    Horký jel se svým spoluhráčem přímo na Stezku v přečíslení 2 na 1, Horký nahrál kotouč svému spoluhráči před Dostálem, kde ho ale nedokázal do prázdné brány tečovat. Nyní měli hosté štěstí.

58:40
    Raška se dostává do samostatného průjezdu na Stezku, pokouší se o bekendovou střelu z levé strany, Stezka je ale pozorný a likviduje jeho pokus lapačkou s betonem.

58:11

57:30
    Látal kombinuje na modré čáře s Melkou, tomu nyní sjel kotouč z hole a domácí se osvobozují vyhozením puku.

57:00
    Vhazování ve středním pásmu, hosté jsou úspěšnější a Stezka rozehrává kotouč za svou bránou.

56:35
    Vrdlovec nahazuje kotouč na Dostála z pravé strany, puk jde mimo bránu.

56:15
    Hes rozehrává útočnou akci zpoza své brány, tato akce ale končí vyhozením na zakázané uvolnění ve středním pásmu.

56:11
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Šimon Szathmáry – 2 min., držení).

55:35
    Nedvídek se snaží získat kotouč v souboji s Chrpou, to se mu ale nedaří a hosté vyráží do útoku. Na Dostála jde jedna střela, kterou si ale dokázal pokrýt.

54:49
    Střondala se dostal do krásné příležitosti, kdy stál před téměř prázdnou bránou, ale minul puk, který nedokázal dostat do branky hostů. Nyní měli hosté štěstí.

54:10

53:55
    Nedvídek kombinuje s Brožem, nakonec střílí Kratochvíl, ale bez úspěchu.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 6. Střondala (D. Mikyska, J. Čejka), 35. Paták (Střondala), 49. Kusko (Nedvídek, Szathmáry), 61. L. Horký (Vodný) – 9. P. Kousal (L. Volf), 34. P. Kousal (D. Merta), 47. Látal (Roubík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – R. Čermák, Bilčík, Szathmáry, D. Mikyska, Vl. Brož, V. Čejka, Furch – L. Horký, Raška, Vodný – P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, J. Čejka – Ferda, Střondala, Mlynář.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (Groh) – Hes, M. Jandus, Březák, Látal, Zukal, M. Zdvořáček – D. Merta, Vrdlovec, Chrpa – Melka, Roubík, Severa – T. Jandus, L. Volf, P. Kousal – Davídek, Čermák, Tůma.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Zídek, Komínek.