Dvůr Králové n. L. – Kolín 7:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 7:2 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Sokolov 1:4 (kon.) | Trutnov – Nymburk 4:3 (2:0 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
HC Draci Bílina
6:5 (2:2, 2:1, 1:2 - 1:0)
HC Řisuty
Sobota 20.10.2018, 17:302. liga - Sever a Střed (ČR) • 11. kolo

S přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Sýkora a budu se těšit v příštím přenosu! (20:01:07)

Skončilo dnešní utkání sousedů z tabulky. K vidění bylo vyrovnané klání a 11 branek, což se divákům určitě líbí. Už to vypadalo, že Řisuty vrátí Drakům porážku z posledního vzájemného utkání. V poslední minutě však se štěstím vyrovnal v oslabení Šimeček a ve druhé minutě prodloužení rozhodl Vincent Keszi o vítězství Bíliny. Myslím, že dnes berou Draci dva body všemi deseti!

61:23
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci vítězí! VINCENT KESZI ujel obraně hostí, byl sice faulován, ale podařilo se mu zakončit a překonat Stahla. Rozhoduje tak o vítězství svého týmu. Asistence: Ondřej Pajk, Jakub Komínek

60:54
    Jungvirt vybojoval kotouč a nabídl šanci Urbanovi, který těsně minul branku.

60:01

Skončila třetí třetina dnešního utkání. Drakům se v poslední minutě podařilo vyrovnat zásluhou Jaroslava Šimečka. Uvidíme pětiminutové prodloužení, které se hraje 3na3.

60:00

59:55

59:08
    Draci vyrovnávají! Stahl vyrazil nahození do JAROSLAVA ŠIMEČKA, od kterého se kotouč odráží do brány. Drakům se podařilo vyrovnat a vypadá to, že uvidíme prodloužení.

58:50
    Zakázané uvolnění hostí.

58:42
    Domácí odvolávají brankáře a posílají do hry pátého hráče!

58:42
    Oddechový čas pro domácí.

57:55
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Sýkora – 2 min., držení).

57:13
    Procházka dorážel Pajkovo nahození, Stahl pozorný.

55:26
    Urbanec se zjevil sám před Štěpánkem, ale na domácího brankáře nevyzrál!

55:13

53:51
    Procházka našel na kruhu Urbana, ten však hattrick nezkompletoval.

53:32

Lukáš Sýkora

Branky a nahrávky: 18. Urban (Procházka, Jungvirt), 19. Sýkora (Šimeček, Keszi), 34. Urban (Komínek, Procházka), 37. Ilin (Gevorkian, Gnusin), 60. Šimeček, 62. Keszi (Pajk, Komínek) – 14. Nápstek (Hampl, Potěchin), 17. Krpata (Kos), 37. Kučera M. (Kos, Krpata), 46. Krpata (Kučera M., Kos), 48. Kučera J. (Náprstek, Kos)

HC Draci Bílina: Štěpánek (Běhula) – Jarý, Kochkarev, Jirkovský, Delmarche, Pajk, Novák, Dvořák, Jungvirt – Ilin, Kolíček, Gnusin, Komínek, Procházka, Keszi, Gevorkian, Urban, Mašek, Sýkora, Šimeček, Šmejc – Trenér: Kanis
    HC Řisuty: Stahl (Ilašenko) – Kučera, Chládek, Potěchin, Kolařík, Šíma, Rudovský, Libovický – Kos, Patyk, Urbanec, Krpata, Řepka, Fortelka, Pivovarči, Náprstek, Hampl, Kučera – Trenér: Procházka

Rozhodčí: Hlinka – Toman, Goltsch Bc.