Liberec – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Litvínov – K. Vary | 7:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 2:0 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Třebíč – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 5:4 (kon.) | | | Litoměřice – Benátky n/J | 2:1 (po pr.) |
Ústí n/L – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 2:1 (po pr.) | | | Kladno – Motor ČB | 5:0 (kont.) |
Kadaň – Prostějov | 2:6 (kon.) |
New Jersey – Pittsburgh | 4:2 (kon.) | | | NY Islanders – Vancouver | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Florida | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Tampa | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Arizona | 6:1 (kon.) | | | Minnesota – Washington | 2:5 (kon.) |
Edmonton – Montreal | 6:2 (kon.) | | | Los Angeles – Toronto | 1:5 (kon.) | | | San Jose – Nashville | 5:4 (kon.) |
Novosibirsk – Kunlun | 2:4 (kon.) | | | Barys – Chabarovsk | 5:6 (kon.) | | | Minsk – Magnitogorsk | 0:2 (kon.) |
Jokerit – Čerepovec | 4:0 (kon.) | | | Petrohrad – Vladivostok | 8:2 (kon.) | | | Soči – Jaroslavl | 3:2 (po pr.) |
Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 4:3 (po pr.) | | | Viťaz – Čeljabinsk | 3:4 (po pr.) | | | Omsk – Dynamo Moskva | 0:4 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 5:2 (kon.) |
Děčín – Mostečtí Lvi | 4:7 (kon.) | | | Kobra – Bílina | 6:7 (3:4 po s.n.) | | | Sokolov – Řisuty | 6:2 (kon.) |
Letňany – Trutnov | 6:3 (kon.) | | | Nymburk – Jablonec n/N | 3:5 (kon.) | | | Kolín – Vrchlabí | 3:2 (po pr.) |
Mor. Budějovice – Písek | 5:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Pelhřimov | 6:2 (kon.) | | | Tábor – David Servis | 3:4 (kon.) |
Orlová – Šumperk | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Opava – Kopřivnice | 2:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 4:1 (kon.) |
Poprad – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) | | | Miskolc – Trenčín | 3:2 (kon.) | | | Detva – MAC Budapešť | 4:5 (kon.) |
Zvolen – Nitra | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) |
Skalica – Dubnica | 7:1 (kon.) | | | Humenné – Prešov | 6:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Martin | 5:3 (kon.) |
Trnava – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky B | 12:0 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Topoľčany | 6:4 (kon.) |
Litomyšl – Moravská Třebová | 4:5 (po pr.) | | | Choceň – Skuteč | 11:0 (kon.) | | | Chotěboř – Světlá nS | 6:4 (kon.) |
Hlinsko – Česká Třebová | 2:7 (kon.) |
konec
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:1
(0:0, 3:0, 2:1)
IHC Králové Písek
57:59
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Petr Krutiš – 2 min., držení).
|
|
35:27
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Michal Kliment – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
25:51
|
Vyloučení v týmu IHC Písek (Petr Hučko – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Milan Petřík.
|
|
24:16
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Michal Kliment – 2 min., sekání).
|
|
16:46
|
Vyloučení v týmu IHC Písek (Dominik Bílek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
10:42
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Michal Kliment – 2 min., podrážení).
|
|
07:16
|
Vyloučení v týmu IHC Písek (Roman Jabůrek – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
27. Krutiš (Rytnauer, Horký), 30. Rytnauer (Krutiš), 31. Veleba (Trnka, Mikeš), 44. Matějka, 59. Ferda (Peroutka) – 41. Sýbek (Hanus, Hučko)
Rozhodčí: Mgr. Ivan Čuňočka – Jan Vašíček, Henrich Kráľ
Diváci: 414
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Jekel (Čáp) – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka "C", Kabelka, Kliment – Matějka, Lupač, Juráň, Horký, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Čejka, Ferda, Bulín, Caha, Krutiš.
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
IHC Králové Písek: Kříž (Hauser) – Turek, Suda, Parýzek "C", Tintěra, Červinský, Bílek, Houdek, Hanus – Hučko, Novotný, Petřík, Sýbek "A", Polata "A", Koupal, Marcilis, Strnad, Jabůrek, Šuhaj.
Trenér: Karel Herr
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
IHC Králové Písek: Kříž (Hauser) – Turek, Suda, Parýzek "C", Tintěra, Červinský, Bílek, Houdek, Hanus – Hučko, Novotný, Petřík, Sýbek "A", Polata "A", Koupal, Marcilis, Strnad, Jabůrek, Šuhaj.
Trenér: Karel Herr
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mgr. Ivan Čuňočka – Jan Vašíček, Henrich Kráľ
Diváci: 414
Jan Tesař