Plzeň – Bolzano 6:2 (kon.) | Kärpät – Zürich 3:2 (kon.) | Skellefteå – Storhamar 3:2 (kon.)
Frölunda – Lugano 5:4 (kon.) | Tappara – Kometa Brno 5:5 (kon.) | Salzburg – Rouen 5:1 (kon.)
Zug – Mnichov 0:2 (kon.) | Bern – Malmö Redhawks 0:1 (kon.)
Frölunda HC
5:4 (1:1, 1:2, 3:1)
HC Lugano
Úterý 20.11.2018, 18:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Osmifinále

58:43
    A je tu vyloučení na straně Frölundy. Dvě minuty za podrážení dostal Rhett Rakhshani.

56:02
    Hosté si ale v pěti moc dlouho nezahráli, dvě minuty za sekání dostal Linus Klasen. Na trestné lavici je dnes již potřetí!

53:28
    Přesilovku si teď zahrají domácí a budou mít šanci na dokonání obratu. Dvě minuty za sekání dostal Romain Loeffel.

47:43
    Vylučuje se na straně Frölundy, dvě minuty za podrážení dostal Viktor Ekbom.

40:56
    Hosté si hned v úvodu třetí třetiny dají přesilovku, dvě minuty za podrážení totiž dostal Simon Hjalmarsson.

33:40
    No a pozor. Jelikož hráli hosté v šesti, tak na trestnou lavici zamířil ještě jeden hráč za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Luca Fazzini.

33:40
    Bude se vylučovat a Frölunda bude mít šanci snížit v přesilovce. Dvě minuty za podrážení obdržel Linus Klasen.

08:19
    Bude se poprvé vylučovat, Linus Klasen se dopustil hry vysokou holí. Frölunda má přesilovku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 1. Sigalet (Fagemo, Lasch), 35. Lasch (Rakhshani, Genoway), 46. Stålberg (Lindström, Sigalet), 53. Fagemo (Lasch, Genoway), 58. Lasch (Rakhshani, Genoway) – 12. Bertaggia (Chorney, Romanenghi), 32. Bertaggia (Romanenghi), 33. Lajunen (Jörg, Walker), 49. Sannitz (Hofmann, Klasen)

Frölunda HC: Gustafsson (Mattsson) – Sigalet (A), Lindström, Genoway, Grönlund, Ekbom, Westerlund, Nørstebø, Söderlund – Lasch, Lundqvist (C), Fagemo – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Rakhshani – Stålberg, Carlsson, Hjalmarsson (A) – Friberg, Mustonen, Rosseli-Olsen.
    HC Lugano: Merzlikins (Müller) – Chiesa (C), Chorney, Loeffel, Vauclair (A), Ulmer, Wellinger, Fazzini, Jecker – Bürgler (A), Morini, Klasen – Haapala, Sannitz, Hofmann – Reuille, Romanenghi, Bertaggia – Walker, Lajunen, Jörg.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Šír (CZE) – Pihlblad (SWE), Nyqvist (SWE)

Diváci: 2 469
    06.11.2018
    Lugano - Frölunda 1:1

Branky a nahrávky: 39. Haapala (Sannitz, Hofmann) – 26. Pa Westerholm (Po. Westerholm)